Rozhovory
0

Karolína Klusová: Je neuvěřitelné, že se povedlo dostat Enfusion do Čech

Karolína Klusová prožívá úspěšné období, které chce tuto sobotu v třinecké Werk Aréně stvrdit prestižním titulem světového šampiona Enfusion. Její soupeřkou bude bojovnice světové extratřídy Georgina van der Linden. V červnu ses zúčastnila mistrovství Evropy muaythai v Praze, kde tě až ve finále zastavila fenomenální Nili Block. Jak sis turnaj a takovýto úspěch užívala? Bylo to […]

Karolína Klusová prožívá úspěšné období, které chce tuto sobotu v třinecké Werk Aréně stvrdit prestižním titulem světového šampiona Enfusion. Její soupeřkou bude bojovnice světové extratřídy Georgina van der Linden.
V červnu ses zúčastnila mistrovství Evropy muaythai v Praze, kde tě až ve finále zastavila fenomenální Nili Block. Jak sis turnaj a takovýto úspěch užívala?
Bylo to naprosto úžasné! Dostala jsem příležitost účastnit se IFMA turnaje a ještě k tomu u nás doma! Pořádané C.M.T.A. prezidentem Ottichem. Hrozně jsem si ho užívala, mít možnost koukat na zápasy nejlepších zápasníku a poté si s nimi zatrénovat. Jedním z nich byla právě Nili. Byl to takový můj sen, potkat se s ní. Splnilo se to…finále, já a Nili Block v Praze.

Další turnaj byl Kaunas open. V jaké formě ses tam představila?
Přes léto proběhla příprava, makali jsme na sobě s trenérem Martinem Vaňkou, tak abych nastoupila do ringu a soupeřky roznesla. Tak se stalo 😁 První zápas jsem vyhrála v 2 kole KO kolenem. A finálový zápas jsem vyhrála po 30 sekundách KO loktem. Byla to moje první KO ! A ještě k tomu na IFMA turnaji. To je nejvíc organizace pro postojové bojové sporty. Moc si vážím, že jsem mohla prezentovat Českou republiku a C.M.T.A.v Litvě.

V sobotu tě na Enfusion v Třinci čeká zápas o světový titul této organizace. Kdo bude tvá soupeřka a jaké máš o ní informace?
Má soupeřka bude Holandská star Georgina van der Linden. Její bilance je neuvěřitelných 115 zápasů a 4 prohry. To už něco vypovídá 😁 Co si budeme povídat😁, ale každý je porazitelný. A já dám do toho všechno. A kdo mě zná, tak ví, že když řeknu všechno, tak tím opravdu myslím úplně všechno a nic jí nedaruju!

Kde se na zápas připravuješ a jak se před fightem cítíš?
Připravuji se u nás v Como-3 gym pod vedením Martina Vaňky. Máme velkou holčičí základnu, díky Martině Botyanszké, která vede holky úžasně. A tak máme tu možnost spolu spárovat a trénovat. Přece jenom je to o hodně lepší, než spárovat s klukama. Holky, co trénují s klukama ví, o čem mluvím 😁. Jezdíme například taky do Thajska na přípravu, tu zem miluji. Celá tato příprava mi letos přinesla 10 mezinárodních zápasů a jen 1 prohru. Cítím se odhodlaně, jsem plně připravena.

Chtěla bys do Werk Arény pozvat diváky?
Určitě! Je to neuvěřitelné co se povedlo! Dostat Enfusion do Čech. Bude to monstrózní akce, kde uvidíte jména jako Pacas, Krčmář, Moravčík, Páleš…a plno dalších. Přijedou Thajci, Italové, Holanďané a já budu zápasit o profesionální pás světa! Jak říkám, můj ring, mé území…. a teď i má zem a mé město a v něm mí lidé a přátelé ❤
.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!