Rozhovory
0

Michal Krčmář svedl vyrovnanou bitvu s Buakawem. Jak si poradí s dalším Thajcem na Enfusion?

V rozhovoru s Michalem Krčmářem se vracíme k jeho souboji se světovou superstar Buakawem, zápasem se šikovným Holanďanem na Heroes Gate a jak je spokojený s přípravou na sobotní Enfusion v Třinci. V červnu ses utkal s fenomenálním Buakawem. Jak bys popsal průběh zápasu a jaký jsi měl ze svého výkonu pocit? První kolo bylo […]

V rozhovoru s Michalem Krčmářem se vracíme k jeho souboji se světovou superstar Buakawem, zápasem se šikovným Holanďanem na Heroes Gate a jak je spokojený s přípravou na sobotní Enfusion v Třinci.

V červnu ses utkal s fenomenálním Buakawem. Jak bys popsal průběh zápasu a jaký jsi měl ze svého výkonu pocit?

První kolo bylo velmi opatrné, snažil jsem se načíst soupeře a neudělat žádnou chybu, která by mě mohla stát zápas. V druhém kole už Buakaw značně začínal přitvrzovat, i tempo bylo vyšší. V třetím kole jsem se dostal do počítaní po zadním loktu. Nějaký ten loket jsem taky rozdal, ale bohužel se mi počítání nepodařilo vrátit.
Do přípravy jsem dal své maximum. Spousty lidí mi v tom pomáhalo a těm patří velké DÍKY! V zápase jsem udělal své maximum, držel jsem se taktiky, co jsme si stanovili a celkově jsem spokojený. Samozřejmě po zápase jsou vždycky myšlenky ,,co jsem mohl udělat líp?’’, ale to k tomu patří.


Petr Ottich tvrdil, že být to na pět kol, tak bys měl mnohem větší šanci na úspěch. Co si o tom myslíš ty?
Ve třetím kole jsem už cítil, že Buakawovi odchází síly, začínali mu padat ruce. Řekl bych, že jsem byl na to o něco lépe, takže by to pro mě bylo určitě lepší, kdyby se zápasilo na pět kol. Jestli by byl výsledek jiný? O tom můžeme pouze spekulovat.Další zápas jsi měl na Heroes Gate v K1 a tam mladý Holanďan, který se ukázal jako držák. Jaká byla taktika v tomto zápase?
Bohužel měsíc před zápasem jsem si zranil kyčel, tak příprava bylo hodně omezená a spíše jsme se věnovali boxu. Tím pádem jsem trochu musel změnit styl boje. Taktika nechat vypálit soupeře v prvním kole a od druhého začít tlačit, nám nevyšla 😀. Soupeř se pořad tlačil dopředu po vzoru holandského stylu, ale to mi vyhovovalo. Hodně jsem používal ruce a občas nějaký ten lowkick kvůli zranění. Snažil jsem se držet vzdálenost, což se mi podařilo. Zápas jsem dovedl do vítězného konce a odnesl si spousty zkušeností.


V sobotu 1. 12. tě čeká další zápas na Enfusion v Třinci. Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?
Soupeřem bude opět Thajec opačného gardu. To znamená stejně jako já. Viděl jsem nějaké video, ale tak jako Buakawa ho nastudovaného nemám.

Může tě po Buakawovi v muaythai vůbec ještě něco překvapit?

Já si myslím, že po světě běhá spousty výborných zápasníků v muaythai a je potřeba být vždy ve střehu.

Kde se na zápas připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?

Převážně se připravuji v mém domovském Lanna Gymu, ale také jsem na týden zavítal do našeho spřízněného Gridin Gymu v Bělorusku. S přípravou jsem velice spokojený a v sobotu bych měl být v plné síle.

Chtěl bys do Třince pozvat diváky?

Přijďte podpořit do Třince všechny naše zápasníky včetně mě!! Bude to zajímavá podívaná! Z posledních informací moc lístku už nezbývá, tak hurá na Třinec.

Máš už domluvený další zápas a jaké jsou plány na rok 2019?

Něco velkého se rýsuje, ale nemůžu zatím prozradit 🙂

.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!