Rozhovory
0

Jiří Denisa Procházka: Nad UFC hodně přemýšlím

Jiří Denisa Procházka zná svého nového soupeře pro turnaj Rizin a tím bude americký Emanuel Newton. Newtona znají domácí fanoušci z dvojzápasu s Attilou Véghem, kdy v prvním souboji zvítězil 2:1 na body Attila, ve druhém stejným rozdílem na body prohrál a tím ho Newton připravil o titul šampióna Bellatoru. Co Denisa říká na soupeře, […]

Jiří Denisa Procházka zná svého nového soupeře pro turnaj Rizin a tím bude americký Emanuel Newton. Newtona znají domácí fanoušci z dvojzápasu s Attilou Véghem, kdy v prvním souboji zvítězil 2:1 na body Attila, ve druhém stejným rozdílem na body prohrál a tím ho Newton připravil o titul šampióna Bellatoru. Co Denisa říká na soupeře, proč má v průběhu zápasů často svěšené ruce, na kolik zápasů má ještě v Rizinu smlouvu a jestli je nějaká šance, že ho uvidíme doma, se dočtete v následujícím rozhovoru.
Tvůj poslední zápas bylo vítězství vs Jake Heun. Jaká byla taktika do souboje?
Přesně taková jakou jsem ukázal v zápase, jeho styl mi dovoloval více manévrovat a tak jsem ho rozpohyboval a potom Lovil.
V průběhu zápasu jsi měl hodně ruce dole, ačkoliv z rohu bylo slyšet pobízení ke zvednutí. Je to součást tvého stylu mít takto otevřený kryt?
Ano občas mám hodně ruce dole, je to součástí mého postoje. Cítím se tak skvěle a mám přehled. Ne se všemi soupeři to takhle jde.
V tvých úderech je kromě síly také přesnost, kdy trefuješ čistě bradu jak v postoji, tak i když soupeř leží na zemi. Trénuješ na to nějak speciálně?
Dobíjení trénuji hodně, je potřeba se zaměřovat na konkrétní situace. 
Nedílnou součástí sportovce je i správná životospráva. Jak ty ji dodržuješ?
Životosprávu se snažím držet dobrou stravou kterou si můžu dovolit jíst, jak je mi libo, jelikož mám rychlý metabolismus, tak to moc neřeším, jedu podle pocitu.
Často nastupuješ ve starší fialový mikině. Má to pro tebe nějaký hlubší význam?
Ano moje mikina je součástí mých nástupů a hlavně mých tréninků. Je to mé osobní kimino. Nastupuji v něm od prvního zápasu.
Tvůj další soupeř bude Emanuel Newton. Jak ti vyhovuje jeho styl?
Soupeře teprve Studuji, ale už jsem viděl nějaké jeho souboje. Vyhovuje mi jeho styl, takže věřím že to bude dobrý BOJ ! Má celkem dobrý postoj, takže v něm budu chtít určitě dominovat a jestli se to přesune na Zem, tak věřím, že za účelem mého vítězného dobíjení. Nepodceňuji ho, ale půjdu přímo a jasně za VÍTĚZSTVÍM!!!
Kdy začínáš přípravu na zápas a kde všude budeš trénovat?
Hlavní přípravu mám teď v Allstarsgym Sweden a závěr u nás Jetsaamgym Brno.
Už jednou jsi odmítl UFC.  Nemyslíš, že v případě vítězství nad Emanuelem Newtonem pomalu nastává čas to přehodnotit?
Nad UFC hodně přemýšlím, ale ještě mám v RIZINU smlouvu na 4 FIGHTY, rád bych se ukázal doma, tak uvidíme, jak se to vybaví. BJP!!!
  
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!