Rozhovory
0

Jiří Procházka odmítl smlouvu do UFC

Jiří Denisa Procházka měl opět na stole smlouvu do UFC, která by zahrnovala již únorový zápas v pražské O2 aréně. Rizin Denisu velkoryse pro zápas na UFC v Praze uvolnil, avšak UFC nechtělo Denisu jen na tento jeden zápas, ale pod smlouvu, díky které by musel porušit domluvu s Rizinem. To však Jirkovi není vlastní […]

Jiří Denisa Procházka měl opět na stole smlouvu do UFC, která by zahrnovala již únorový zápas v pražské O2 aréně. Rizin Denisu velkoryse pro zápas na UFC v Praze uvolnil, avšak UFC nechtělo Denisu jen na tento jeden zápas, ale pod smlouvu, díky které by musel porušit domluvu s Rizinem. To však Jirkovi není vlastní a čest mu nedovolila porušit s někým platnou dohodu. I když se chtěl ukázat v Čechách při takové události, musel znovu odmítnout. I když nás to velmi mrzí, hluboce před Denisou smekáme.

“Vzhledem k velkému zájmu o nadcházející UFC večer v Praze přichází otázky, jak je to s Denisou, proč nemá konečně CroCopa a proč máme soupeř jakého máme. Prvně je třeba podotknout, že má Denisa stále podepsanou exkluzivní více zápasovou smlouvu v organizaci RIZIN. Je pravdou, že jsme s UFC v kontaktu, zájem z jejich strany je, ale… RIZIN nás, po dohodě, na tento výjimečný turnaj uvolní, to je už dohodnuto. UFC má o Denisu zájem, ale naproti tomu zase požaduje více zápasový kontrakt. A vzhledem k tomu, že s RIZINEM máme stále aktuální smlouvu, nejde se logicky upsat jiné organizaci, byť je to UFC. Nehledě na to, že jsme v RIZINU od začátku, RIZIN za námi stojí (čehož si velice vážíme) a bylo dost nefér porušit veškeré dohody. Pakliže by došlo k tomu, že UFC na jeden zápas přistoupí, s radostí se v Praze Denisa ukáže.

Co se týče CroCopa, pracujeme pouze s informacemi, které máme od matchmakera RIZINu, tj. že Mirko není ještě 100% zdravotně v pořádku a z tohoto důvodu se v prosinci zápas neuskuteční. Zápas je však stále ve hře, vše však ted závisí na Mirkovi. Kdo měl možnost sledoval předchozí zápasy Denisy, procházel příběhem, který měl tyto dva zápasníky spojit právě v prosinci. Pevně věříme, že se zápas v budoucne uskuteční a Mirkovi přejeme 100% uzdravení.

RIZIN má úzkou spolupráci s Bellatorem, kterou výrazně obě strany potvrdily právě prosincovou fightcard a podle informací se spolupráce do budoucna ještě více prohloubí a mohou nás čekat velké věci, které můžou mít dopad i na Denisu. Soupeř, byť má v poslední době negativní bilanci, porazil 2x King Moa, porazil Ilira Latifiho, porazil Attilu Végha a vybojoval tím titul šampiona Bellatoru. Emauel nemá co ztratit, může na nás pouze získat, což je o to nebezpečnější. Na Jiřím je obhájit dominantní pozici a potvrdit tím svoje kvality, což je naopak o mnoho těžší, než jít do zápasu jako outsider a jen překvapit. Není vše jen o tom přijmout výzvy, které vás posunou. Na určité úrovni přichází i právě výzva v podobě obhajoby postu jedničky RIZIN light-heavyweight. A soupeř je daný. Vše je jen cesta a v naši cestu pevně veříme,” řekl na svém profilu trenér Martin Karaivanov.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!