Rozhovory
0

UFC Praha: Pudilová vs Lehner-dostanou do třetice šanci?

Před únorovém turnaji UFC se do matchmakingu pustila i německá Katharina Lehner, která se nabízí co by soupeřka Lucie Pudilové. Obě bojovnice se už totiž v minulosti měly dvakrát střetnout. Poprvé v roce 2016 a v sázce byl titul organizace GCF. Katharina se však před turnajem zranila a místo ní naskočila Melinda Fabian, kterou Lucie […]

Před únorovém turnaji UFC se do matchmakingu pustila i německá Katharina Lehner, která se nabízí co by soupeřka Lucie Pudilové. Obě bojovnice se už totiž v minulosti měly dvakrát střetnout.
Poprvé v roce 2016 a v sázce byl titul organizace GCF. Katharina se však před turnajem zranila a místo ní naskočila Melinda Fabian, kterou Lucie zdolala na body a připsala si první významný úspěch ve své kariéře.
Podruhé měly mít holky dostaveníčko v roce 2017 v Praze, ale než to organizace Euro FC stačila uspořádat, tak zkrachovala. Nyní Němka vycítila další příležitost k souboji a tímto by se i ráda dostala do UFC, kde několik let marně klepe na dveře. Zhatit plány by jí mohl letošní zápas, který po sedmi vítězství v řadě prohrála. Nutno podotknout, že to bylo se šampionkou a hvězdou Invicta FC Sarah Kaufman.
Tak se tedy necháme překvapit, jestli je Lehner pro UFC natolik zajímavá, že vyslyší její výzvu a my budeme mít první fight pro O2 Arénu. 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!