Rozhovory
0

Bojovníci jsou připraveni na jubilejní Jesenici

Desáté pokračování Večera bojovníků thajského boxu se uskuteční dnes večer v Jesenici. Po včerejším vážení jsou všichni bojovníci ve výborné formě  a těší se na podporu vás fanoušků při jedinečné atmosféře, která v Jesenici vždy panuje. V našem článku nám kluci prozradili, jak probíhala jejich příprava, co říkají na soupeře a jak se těší na […]

Desáté pokračování Večera bojovníků thajského boxu se uskuteční dnes večer v Jesenici. Po včerejším vážení jsou všichni bojovníci ve výborné formě  a těší se na podporu vás fanoušků při jedinečné atmosféře, která v Jesenici vždy panuje.

V našem článku nám kluci prozradili, jak probíhala jejich příprava, co říkají na soupeře a jak se těší na dnešní zápas.

Matěj Trčka:

Příprava probíhala v klidu, nepřipravoval jsem se vyloženě na zápas, ale i tak jsem trénoval vcelku dost.

S mým soupeřem jsem spokojený, zápasit jsem ho viděl jednou na finále ligy. Nijak jsem ho nestudoval. Uvidíme zítra, jaký uděláme zápas.

Těším se, nikdy jsem tu nezápasil, ale slyšel jsem samé super věci o tomhle gala.

Josef Slobodník:

Příprava probíhala velmi dobře, snažím se vždycky odnést si cenné zkušenosti z předešlých fightů a pak je aplikovat v tréninku.

Soupeř je určitě kvalitní, reprezentant.

Těším se moc, jelikož tento galavečer pořádá náš gym (Lanna). Každý rok je to skvělá podívaná a špičkoví fighteři.

Jiří Páv:

Příprava probíhá přímo na Jesenici od začátku prosince, kdy jsem se dozvěděl o možnosti startu na jubilejním gala v Jesenici, v té době jsem zápasil na Enfusion v Třinci a díky výsledku zápasu můžu říct, že příprava byla sice krátká, ale probíhala velmi dobře, doufám, že to ukážu soupeři a hlavně lidem, kteří nás přijdou podpořit!

Soupeře neznám, vím o něm velice málo, ale v Jesenici jsem vždycky měl soupeře, kterej byl lepší, letos tomu nebude jinak a to chceme, to nás posouvá dopředu

Těším se hrozně moc, protože tu už budu potřetí za sebou a když si vzpomenu, že jsem do Jesenice jezdil jako divák, tak teď si to užívám daleko víc, a ještě ke všemu když tohle je jubilejní 10. ročník, každý kdo nedorazí, prohloupí!

Jakub Mírek:

Příprava probíhala v pohodě, až na nějakou tu rýmičku.

Soupeř je podle všeho kvalitní zápasník, o čemž vypovídá i to, že zápasí na Enfusion akcích.

Do Jesenice se těším. Loni jsem bohužel nebyl ani jako divák, ale rok před tím jsem zde odboxoval svůj první profi fight, a co si pamatuju, tak v Jesenici je nejlepší atmosféra ze všech galavečerů, co se v Čechách pořádají.

Jiří Apeltauer:

Byla kratší než obvykle. V říjnu mi Masta na tři týdny odletěl s Marpem do Ameriky, tak jsem se udržoval, a ostrou přípravu jsem defacto začal až 1. listopadu v Thajsku, kam jsem s Kačkou odletěl na plánovanou dovolenou, a spojil ji i s přípravou. Po návratu se pokračovalo tady s Mastou a AMT týmem. Makalo se, jak okolnosti dovolily. A výsledek se uvidí zítra.

Mladej šikovnej fighter, se skvělou bilancí, který zápasil například na akci Enfusion, a to myslím, mluví o jeho kvalitách jasně.

Roky jsme se o tom bavili s Mejdou, že bych tu mohl zápasit, ale nedovolovala to moje účast v Lucerně. Nicméně zápasit jsem tu vždy chtěl, a nakonec to vyšlo. Sice až na sklonku mojí kariéry, ale asi to tak mělo být, aby to vyšlo na tu desítku.
Takže se těším moc a děkuji za možnost zde zápasit.

Martin Kňažek:

Zápas sme definitívne potvrdili iba pred 2 týždňami, keď som úspešne doboxoval zápas na podujatí Enfusion. Za tu dobu som s trénerom absolvoval veľmi náročnú prípravu, ale stalo to za to a cítim sa pripravený ako nikdy predtým.

Som veľmi rád a je pre mňa veľkou cťou sdielať ring so súperom akým je Jiri Apeltauver.

V každom prípade chcem vyhrať a spraviť pekný zápas. Je to pre mňa záver pomerne náročného roku 2018 a rozhodne si ho chcem užiť na tejto akcií v spoločnosti ďalších vynikajúcich borcov.

 

Tomík Nguyen:

Příprava probíhala klasicky v Lannagymu pod vedením Vikiho a Pyotra. S přípravou jsem spokojený. Jsem sice trošku obouchaný, ale to v ringu to bude jedno, protože tam stejně nechám 110%.
Soupeřem mi bude letos Ukrajinec. Nekoukal jsem na jeho zápasy, vše jsem nechal na trenérech.

Ukrajinci patří mezi zápasnickou špičku, a tak bude o hezký zápas postaráno. Taktiku budu vymýšlet až v ringu .

Na 10. ročník se těším už od poslední Jesenice. Tímto bych chtěl poděkovat Mejdovi a Petrovi za možnost nastoupit. Těším se na tu atmosféru a všechny lidi, kteří dorazí.

Láďa Krištůfek:

K přípravě bych řekl jen jedno a to, že vše proběhlo bez zranění, to je pro mě po předchozím zranění s kolenem velmi důležité. Jinak příprava proběhla tak jak měla, byla poctivá. Trénoval jsem i v Bělorusku, tak snad to bude znát na mém projevu.

Můj soupeř Fouzie Benma z Francie je o něco vyšší než já, ale to mě nějak nezastaví mu znepříjemnit zápas. Jiné informace o něm nemám, takže vše se bude vyvíjet v ringu.

Jesenice je pro mě Top. Je to hlavně z důvodu domácího publika, kde se přijdou podívat spousty přátel, svěřenců z klubu, rodina, kamarádi, zkrátka bude to zase skvělá atmosféra a jestli je to desátá nebo pátá Jesenice, vždy byla a bude skvělá, bez debaty. Takže, těším se moc.

Andy Čehovský:

V přípravě jsem už od října, kdy jsem se spolu s Vlado Moravčíkem dva týdny připravoval v thajském Fairtexu a od té doby to stále udržuji, díky zápasům Max Muaythai, Cerberos Fight Night a Enfusion.

O soupeři toho moc nevím a upřímně je mi to jedno, protože jak říká Drácula, každý zápas je vítězný, to je Muaythai.

Na Jesenici se velice těším. Už je to 10. ročník a doufám, že to bude pěkné zakončení mého letošního úspěšného roku.

Daniel Veidenthaler:

Příprava žádná, prostě rutina.  Každý týden 11 tréninků, furt dokola.

Co k soupeři nevím, asi jen že má dobrou barvu. Těším se moc, bude zábava.

Michael Krčmář:

Příprava na Jesenici nebyla moc dlouhá, protože 1. 12. jsem měl zápas v Třinci. Zahojil jsem zranění a hned do dalšího zápasu.

Soupeř na Jesenici se mi asi 3x změnil, takže čas na taktickou přípravu moc nebyl.

Tak pro mě je to hodně srdcová záležitost. Jako každý rok se těším a doufám, že předvedou vše, co bude v mých silách.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!