Rozhovory
0

David Vinš: Mám opět chuť na násilí

Po roce se vrací do Lucerny David Vinš a rovnou v titulovém zápase. Původní soupeř Michal Reissinger je zraněný a tak novým soupeřem pro Davida bude estonský gigant Uku Jürjendal. Nedávno ses rozhodl opustit svůj dosavadní klub BFC Liberec. Co tě k tomu vedlo? Potřeboval jsem změnu a nějaký nový impulz v životě, který by […]

Po roce se vrací do Lucerny David Vinš a rovnou v titulovém zápase. Původní soupeř Michal Reissinger je zraněný a tak novým soupeřem pro Davida bude estonský gigant Uku Jürjendal.
Nedávno ses rozhodl opustit svůj dosavadní klub BFC Liberec. Co tě k tomu vedlo?
Potřeboval jsem změnu a nějaký nový impulz v životě, který by mě opět nastartoval a vrátil na tu správnou vlnu. Čím déle jsem byl ve stereotypu, tím víc jsem přestával věřit ve své velké cíle a plány a to je v životě sportovce špatně. Jsem vděčný za vše, co jsem se v BFC naučil a zažil, ale prostě přišel čas jít dál a já prostě šel.
V jakém klubu se připravuješ nyní a který trenér tě vede?
Přípravu mi zajišťuje H&S team, takže reprezentuji tuto organizaci. Do ringu mě povede Jurij Krivoručko a Pyotr Nakonechnyi. Ale můj team se samozřejmě skládá z více členů. Mám skvělé podmínky pro trénování a silný team, který mi věří a žene kupředu.
Den před Silvestrem budeš mít další zápas v Lucerně. Už jsi zde někdy startoval a jak se těšíš?
V Lucerně jsem startoval před rokem proti Viktorovi Pavlíčkovi, nad kterým jsem vyhrál. Galavečer v Lucerně je opravdu nestárnoucí klasika a je zde opravdu skvělá atmosféra. Proto jsem moc rád, že se zde utkám znovu a v hlavním zápase večera o titul!
Kdo bude nakonec tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?
Soupeřem bude nebezpečný Estonec, podle pár zápasů co jsme viděli, je tvrďák, což ukázal i v zápase s Reissingerem. Postavili jsme taktiku přesně na něj a těším se na pořádnou bitku, kterou se budu snažit ukončit před limitem!
V jaké formě se cítíš?
Cítím se skvěle po všech stránkách, jsem připravený zvítězit a získat nejen pro sebe a team, ale pro celou Českou republiku další pás. Mám opět chuť na násilí. Ještě musím vydržet 2 týdny a hurá do boje!
Jaké jsou tvé sportovní plány na příští rok?
Máme už teď zajímavé nabídky, vedení to musí vše dohodnout a fanoušci se mě dočkají v minimálně šesti zápasech příští rok a to nejen na domácí půdě!!
Chtěl bys do Lucerny pozvat diváky?
Přijďte se podívat na fighterský vrchol tohoto roku. Opravdu kvalitní akce, u které nesmíte chybět! Já vám mohu slíbit akční zápas a s vaší podporou půjde Estonec k zemi, věřím tomu! Vidíme se 30. 12.! Děkuji všem svým úžasným fanouškům za podporu a motivaci do zápasu! Zároveň chci poděkovat H&S teamu za přípravu a všem trenérům za trpělivost a energii, co do mě vložili. Děkuji všem partnerům přípravy: MaMi Rádlo, Dietbox, Myprotein, DTattoo, Kings Barbershop Liberec, Boxingmachine a Fitness Life. A děkuji skvělému portálu czechfighters za rozhovor!
.
Vstupenky zakoupíte zde:

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!