Rozhovory
0

Kompletní výsledkový servis XFN 15 Marpo vs Rytmus

Amatérské předzápasy: Goran Veskov vs Jan Václavek vítěz Honza Václavek 1.kolo 2:40 RNC Honza Václavek je velkým příslibem Penta gym a českého MMA. Je to bronzový medailista z mistrovství Evropy IMMAF z Prahy a kuriozita je, že když na turnaji Fight Night West vypadl v den turnaje jeden bojovník, tak to Honza ráno vzal a v zápase […]

Amatérské předzápasy:

Goran Veskov vs Jan Václavek vítěz Honza Václavek 1.kolo 2:40 RNC

Honza Václavek je velkým příslibem Penta gym a českého MMA. Je to bronzový medailista z mistrovství Evropy IMMAF z Prahy a kuriozita je, že když na turnaji Fight Night West vypadl v den turnaje jeden bojovník, tak to Honza ráno vzal a v zápase samotném zvítězil ve druhém kole GNP.

Michal Glos vs René Matejov vítěz René Matejov 3:0

Abchan Hakimov vs Jakub Tichota vítěz Jakub Tichota TKO GNP
Jakub na začátku druhého kola vítězí, zvyšuje svůj MMA record na 32 vítězství a 8 proher a všichni očekáváme přestup do profi. Podle jeho trenéra Petr Khru Macháčka čekají ne větší úspěch z mezinárodních mistrovství a potom přijde profi.

Předzápasy:

Lukáš Dvořák vs Fatich Aktas vítěz Luky Fuki v 1 kole na gilotinu
Lukáš nastupuje se svou dcerou Rozárkou na hit z filmu Frozen a je uvolněný a usměvavý. V průběhu zápasu soupeři více vyčkávají a při pokusu o takedown Lukáš chytá gilotinu, z které se mu soupeř dostane. Druhou gilotinu už Luky chytí lépe, přidá v ní koleno do hlavy soupeře, škrcení utahuje a jako kovaný thaiboxer vyhrává ve svém druhém MMA zápase submission.

Vasil Ducár vs Daniel Bruno Brunclík vítěz 3. kole 3:36 TKO GNP Vasil Ducár

Bruno je první, kdo bere soupeře na zem, ale tam nic nevytěží, poté zachycuje nohu Vasil a ukázkově Bruna podkopává, ale ten samý problém, kdy chybí komplexnost. Druhé kolo Vasil v postoji lépe boxuje a zasahuje, Brunovi se daří takedowny, ale na ukončení to zatím není. Třetí kolo Vasil zasypává v postoji tvrdými údery, otřesený Bruno si jde pro takedown, ale Vasil ho ukončuje GNP.

Chamia Chabbi vs Sandra Mašková vítěz Chabbi 3:0
Holky nikam nespěchají, vyčkávají, víc se vycukávají, Finka bere Sandru na zem, tam jí zkušeně kontroluje a zasahuje krátkými údery. Sandra zkouší uniknout kotrmelcem, ale soupeřka pořád v backmountu a nejde setřást. V druhém kole sestřelka a Sandra jde po předním háku k zemi, situaci ale zvládá a kolo dokončuje. Třetí kolo Chabbi Sandru háže a i když se Sandra zlepšila ve vstávání, soupeřka má takedowny najeté. Od půlky třetího kola Finka zápas na zemi kontroluje a finská favoritka vítězí jednomyslně na body.

 

Hlavní karta:

Zaka Fatullazade vs David Dvořák vítěz David Dvořák v 1 kole 2:26 TKO GNP.
David po sérii úderů bere soupeře na zem, Zaka se snaží nasadit páku na nohu, z které se David vytočí, bere mount, poté záda a po sérii úderů rozhodčí zápas ukončuje. Tímto výkonem po 11 výhře v řadě David hlasitě bouchá na dveře zahraničních organizacích.

Ylies “Broly” Djiroun vs Miroslav Štrbák vítěz Djiroun 3:0

Prakticky při prvním kontaktu rána, Miro leží, soupeř navazuje kopem a tak reaguje později, čímž dává Mirovi čas na zotavení, a i když se snaží pracovat, Miro mu vstává. Než první kolo skončí, tak kluci stačí ukázat postojové lahůdky. Druhé kolo postojová bitka, o co Miro lépe boxuje, o to Ylies lépe kope a zvláště Mirova levá noha po lowkickách dostává zabrat. Třetí kolo již více taktika, oba méně riskují a když se Mirovi podaří takedown, soupeř hned vstane. Koncem kola se souboj přitvrzuje a i když Miro finišuje, na body vyhrává Djiroun.

Grzegorz Siwy vs Makhmud Muradov vítěz Muradov 3 kole KO

Ze začátku Mach lepší pohyb, ale Siwy dynamický, v přestřelkách trefují oba, Mach lépe kope, trefuje kolenem a ještě stihne krásnou zvedačku. Druhé kolo aktivnější Siwy hrozí tvrdým roundem, postupem času Mach dorovnává, je to více na distanc, ale Mach má ze zápasu více. Třetí kolo Mach uhýbá háku a zasahuje highkickem, více zápasí z ústupu, ale jako blesk z čistého nebe Mach naskakuje koleno a deset sekund před koncem vítězí KO.

Petr Ondruš vs Patrik Kincl vítěz Patrik Kincl 1 kole škrcení RNC

Začátek kola opatrnější, Píno kombinace zavírá lowkickem, Patrik chytá single leg, po kterém Píno vstává, po druhém takedownu se Patrik dostává Pínovi do zad a zápas ukončuje RNC. Touto výhrou si Patrik vybojoval další zápas s Karlos Vemola.

Flavio Magon vs Karlos Terminator Vemola vítěz Karlos Vemola v 1 kole TKO GNP
Po krátké přestřelce v postoji ber Karlos klasicky takedown a vyhrává TKO. Top pozici už by si mohl Karlos nechat patentovat. Karlos ještě za tepla v oktagonu vyzval Marpa na souboj v postoji, v případě, že dnes Marpovyhraje nad Patrik “Rytmus” Vrbovský.

Sergej Grecicho vs Ivan Buchinger vítězem a šampionem XFN ve váze -66 kg se stává Ivan “Buki” Buchinger 4. kole škrcení
Ivan splnil, co slíbil, a opravdu ve čtvrtém kole ukončil soupeře na submission a jak sám prohlásil:” Jak Karlos prohlásil, že vyhraje v 1 kole TKO, tak já taky vím, kdy vyhraju”  Zápasu nescházelo vůbec nic, setkali se dva top evropští fighteři, které zdobí komplexnost, takže jsme viděli krásné momenty jak v postoji, tak na zemi. Z Bukiho vyzařovalo sebevědomí a dokonce chvílemi zápasil se svěšenýma rukama a zaslouženě vyhrál.

Matúš Babiak vs Lukáš Konečný vítěz Lukáš Konečný 3:0

Lukáš dnes večer ukázal, že ze svého boxerského umu nic nezapomněl a v zápase zcela dominoval. Celou dobu boxoval agresivně dopředu, byl výborně zatažený do dvojáku a chytře zasahoval odkrytá místa. Mladší Matúš ke konci zápasu ztrácel fyzicky, ale díky své odolnosti doboxoval až do konce, a i díky tomu udělal s Lukášem nádherný zápas.

Patrik “Rytmus” Vrbovský vs Marpo vítěz Marpo
To že Marpo bude dobře připravený se dalo vzhledem k jeho fighterské minulosti předpokládat, ale Rytmus překvapil technikou i výdrží a ztracený zápas v druhém kole dokázal přesunout do třetího. Ve třetím kole Marpo čekal, že zápas ukončí, do úderu vkládá velkou sílu, ale Rytmus odolal. Ve 4. kole Rytmus technicky čistější, lépe trefuje a kvůli odpočinku takticky sklání hlavu nebo se na Marpa věší. V pátém kole Rytmus pracuje dobře přední a Marpo má problémy zkrátit vzdálenost a místo boxerských kombinací se snaží dát jeden knockoutový úder. V šestém kole Marpo tvrdě zasahuje, Rytmus je otřesen, ale zvládne doboxovat do konce. Vítězí 3:0 Marpo
 
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!