Aktuality
0

Jan Rudolf: Lucerna má své kouzlo a atmosféru

Poslední zápas letošního roku bude mít Honza Rudolf zítra na Galavečeru profesionálního boxu a K1 v Lucerně. Přijďte si užít společně s bojovníky tradiční tečku za fighterským rokem 2018. V posledním zápase si vyhrál nad Jurajem Vozárem. Jak bys zhodnotil tento zápas? Zápas se vyvíjel téměř podle mých představ. Šel jsem tam s tím, že […]

Poslední zápas letošního roku bude mít Honza Rudolf zítra na Galavečeru profesionálního boxu a K1 v Lucerně. Přijďte si užít společně s bojovníky tradiční tečku za fighterským rokem 2018.

V posledním zápase si vyhrál nad Jurajem Vozárem. Jak bys zhodnotil tento zápas?

Zápas se vyvíjel téměř podle mých představ. Šel jsem tam s tím, že to ukončím před limitem. I když to tak nedopadlo, tak byl soupeř třikrát počítaný. Užíval jsem si to, cítil jsem se dobře před i v celém průběhu zápasu. Byly zde však i momenty, kdy jsem i já cítil jeho roundkicky. Nedával jsem ale nic znát a jel jsem svoji hru. Takže Pepína v Lucerně nečeká nic lehkého.

Teď tě čeká další zápas v Lucerně. Po kolikáté se tam již ukážeš?

V Lucerně budu startovat již 7. rok v řadě s dosavadní bilanci 5-1.

Co pro tebe Lucerna znamená?

Lucerna pro mě znamená hodně. Je to už naše vánoční tradice. Tradice, která je tu především díky Mírovi. Vytvořil společně s Matoušem něco, co má své kouzlo a atmosféru. Ten pocit být toho součástí je skvělý, vždycky na to budu vzpomínat, a to nám nikdo nevezme. Vím, že by nás Míra všechny před zápasem ještě 10x vystresoval a vyřval, ale byl by určitě pyšný.

Tentokrát se hodně měnili soupeři a ty se nakonec utkáš s Honzou Pajtašem. Co o soupeři víš?

Původně jsem mel nastoupit s Kubou Stelšovským v odvetném zápase, kdy mě Kuba před dvěma lety porazil. Bohužel se měsíc před Lucernou zranil v zápase s Marvanem. Přípravu už před Heroes jsem směroval právě na tento zápas. Nedá se nic dělat a přeji mu brzké uzdravení.
Jako náhradu jsme s Aplikem chtěli Lesáka, který porazil Pepu na Heroes, to však nějak nedopadlo. Nakonec budu zápasit tedy s Honzou Pajtašem. Vím odhadem jeho počet zápasu a viděl jsem nějaký zápas. Nesoustředím se na něj, ale na sebe. Vím, co mám dělat. Těším se a děkuju mu, že zápas tři týdny před vzal.

Jak probíhala tvá příprava na zápas a měl jsi čas vůbec po Heroes Gate vydechnout?

V plné přípravě jsem už od srpna, kdy jsme odjeli na soustředění. Samozřejmě že zde byly třeba dva dny, kdy jsem trochu zvolnil a vyčistil hlavu. Po Heroes jsem měl den volno a další den už trénink. S přípravou jsem spokojený. Všechno je tak jak má být a já jsem ready! Může za to moje trio Aplik-Zub-Břetenář a tímto jim za vše děkuji.

Jak jsi zvládal úpravu váhy přes svátky a dokázal sis je vůbec užít?

S váhou jsem kupodivu teď problém neměl. Na Heroes to bylo horší. Je to i tím, že už třetí měsíc mám krabičkou dietu od VitalBoxu. Stravu mám individuálně upravenou a jsem moc spokojený. O Vánocích jsem si řízek a salát dal, bez toho to nejde. Teď už se hlídám a dolaďuju poslední kila.

Co tě bude čekat v následujícím roce, už máš něco předjednáno?
Na příští rok mám zatím slíbený zápas od Ládi Kutila na Heroes Gate a také by nás měl čekat jeden titulový zápas.

.
Vstupenky zakoupíte zde:

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!