Rozhovory
0

Šampion Superligy Jan Šindelář na UPC Fight Night

Další velké jméno na UPC Fight Night bude odchovanec Spejbl gymu Jan Šindelář, kde trénuje od svých šestnácti let. Je to amatérský mistr ČR v muaythai, profesionální vicemistr České republiky v E.M.L. a šampion Superligy muaythai. Tuto sobotu ho uvidíme v zápase s Dominikem Táborem. Jak hodnotíš svého soupeře? Soupeř je mladý, hladový borec vyhrál […]

Další velké jméno na UPC Fight Night bude odchovanec Spejbl gymu Jan Šindelář, kde trénuje od svých šestnácti let. Je to amatérský mistr ČR v muaythai, profesionální vicemistr České republiky v E.M.L. a šampion Superligy muaythai. Tuto sobotu ho uvidíme v zápase s Dominikem Táborem.

Jak hodnotíš svého soupeře?

Soupeř je mladý, hladový borec vyhrál amatérského mistra organizace C.M.T.A. a teď měl zápas na Enfusion, což si myslím, značí o jeho kvalitách.

 

Jak jsi spokojený s přípravou a v jaké formě se cítíš?

Se svojí přípravou jsem spokojený, po pauze s kolenem jsem se dal zpátky do závodní formy a teď už jen čekám, až budu moc přípravu zúročit na UPC Fight Night. Myslím, že jsem v dobré formě jak fyzicky, tak psychicky a budu moct podat stoprocentní výkon.

 

Chtěl bys na turnaj UPC pozvat diváky?

Chtěl bych pozvat všechny fanoušky a kamarády Spejbl gymu a Palec gymu, ale samozřejmě i vás všechny fanoušky thajského boxu. 12. ledna se bude na co dívat!!!

Lístky v prodeji ve Spejbl Gym Prague, baru 515 nebo napište zprávu ZDE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!