Rozhovory
0

Renat Beket: Trošku jsem si od zápasení odpočinul a o to větší mám teď hlad

Renat Beket se po dlouhé pauze vrací zpět do ringu na zítřejším UPC Fight Night. Po odstoupení původního soupeře se nakonec Renat utká s Janem Černým z Palec gymu. Co říkáš na svého soupeře? Soupeře znám ze sparringu a není vůbec špatný. Nekoukám na to, jakože spolu občas trénujeme, bude to ostrý zápas jako každý […]

Renat Beket se po dlouhé pauze vrací zpět do ringu na zítřejším UPC Fight Night. Po odstoupení původního soupeře se nakonec Renat utká s Janem Černým z Palec gymu.

Co říkáš na svého soupeře?

Soupeře znám ze sparringu a není vůbec špatný. Nekoukám na to, jakože spolu občas trénujeme, bude to ostrý zápas jako každý jiný a dám do toho 100 %.

Jak jsi spokojený s přípravou a v jaké formě se cítíš?

Cítím se vážně dobře, do přípravy jsem přidal hodně psychologické, kondiční a silové přípravy.

Jaké jsou tvé sportovní plány do budoucna?

Boxovat, boxovat dokud se nenaučím plně využívat svůj potenciál v ringu. Je to hlavně o zkušenostech, a ty se nedají sebrat nikde jinde, než právě tam. Trošku jsem si od zápasení odpočinul, a o to větší mám teď hlad.

Jaká je tvá zápasová bilance a co považuješ za svůj dosavadní největší úspěch?

Mám čtyři profi fighty, z toho dvě výhry a dvě porážky. Nejvíc si cením amatérského titulu, vítězství na Enfusion nebo vítězství na Maximus cupu v roce 2014.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!