Rozhovory
0

Maximus cup poprvé pod záštitou IFMA

Zítra začíná v hale Spoje Na Balkáně další ročník prestižního domácího turnaje Maximus cup v muaythai, který bude poprvé pod záštitou světové organizace IFMA, respektive její evropská součást EMF. Této akci bude také odpovídat startovka složená jak z vynikajících zahraničních zápasníků, tak i z domácí scény. Ze zahraničních očekáváme zvláště silný tým Izraele a ze […]

Zítra začíná v hale Spoje Na Balkáně další ročník prestižního domácího turnaje Maximus cup v muaythai, který bude poprvé pod záštitou světové organizace IFMA, respektive její evropská součást EMF. Této akci bude také odpovídat startovka složená jak z vynikajících zahraničních zápasníků, tak i z domácí scény.

Ze zahraničních očekáváme zvláště silný tým Izraele a ze Slovenska přijede výborný Tomáš Tadlánek. Z domácích borců to budou ve stejné váze Andy Čehovský a Dominik Tábor, či  ve vyšší David Křístek. Z žen můžeme jmenovat Viki Bulínovou, Kláru Strnadovou, Olgu Šafrovou nebo Annu Kotrčovou.

C.M.T.A. je skvělou organizací, která se systematicky věnuje dětem a mládeži a i díky tomu se na Maximus přihlásilo 100 dětí ze sedmi zemí Evropy.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!