Pozvánky
0

Večer bojovníků v Holešově

V pátek 22. března se v Holešově uskuteční již pátý ročník Večera bojovníků. Celá startovka je postavená čistě na zápasech v thaiboxu. V první části večera se divákům v amatérských zápasech představí začínající bojovníci, v té druhé dojde na profesionální zápasy. Mezi profi zápasníky uvidí diváci dva zástupce Švédska, kteří přiletí se svým thajským trenérem […]

V pátek 22. března se v Holešově uskuteční již pátý ročník Večera bojovníků. Celá startovka je postavená čistě na zápasech v thaiboxu. V první části večera se divákům v amatérských zápasech představí začínající bojovníci, v té druhé dojde na profesionální zápasy.

Mezi profi zápasníky uvidí diváci dva zástupce Švédska, kteří přiletí se svým thajským trenérem Somsakem Sengleem, Robina Šmída z Areny Brno, který je mistrem ČR a Evropy v lowkicku, a který má na svém kontě áčkový zápas z Thajského království. Dále pak Marianu Kútnou z Titan gymu Bratislava, která je amatérskou šampionkou ligy Slovenské Muay Thai Asociace, Adriana Tadlánka z Elite gymu Trenčín, který se utká v odvetě s mistrem ČR v K1 z roku 2018 Štěpánem Genčúrem ze Zlínského Sad gymu, Martina Kňažka, taktéž z Elite gymu, který nedávno svedl bitvu s legendou thajského boxu Jirkou Aplikem Apeltauerem, Matěje Kubinu za Muay Thai Sokol Mělník, Tomáše Vašíčka z Rednecks gymu Holešov, který je juniorským šampionem ligy Slovenské Muay Thai Asociace, a vrcholem celého večera bude souboj Marka Novosada ze Sad gym Zlín a Rasťa Fraňa z Cerberos gym Nové město nad Váhom o titul Championa organizace WFC.

Petr Osokin, Rednecks gym Holešov

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!