Reportáže
0

Karolína Klusová zvítězila ve „skupině smrti“

Minulý týden se v litevském Vilniusu na IFMA turnaji, utkala Karolína LAGERTHA Klusová za Como-3 gym a Českou Muaythai Asociaci ve váze 57 kg ve “skupině smrti” A dopadlo to na výbornou. Karolíně vyšel loss následovně. V prvním zápase dostala juniorskou mistryni Evropy IFMA a velký talent Litvy Bagiu Morkunaite. Ta svůj poslední zápas na […]

Minulý týden se v litevském Vilniusu na IFMA turnaji, utkala Karolína LAGERTHA Klusová za Como-3 gym a Českou Muaythai Asociaci ve váze 57 kg ve “skupině smrti” A dopadlo to na výbornou.

Karolíně vyšel loss následovně. V prvním zápase dostala juniorskou mistryni Evropy IFMA a velký talent Litvy Bagiu Morkunaite. Ta svůj poslední zápas na IFMA vyhrála KO a vítězně taky skončila na profesionálním galavečeru KOK. Karolína si před zápasem nešťastně zlomila dva prsty na noze. Nicméně vůle a chuť rozhodla o vítězství Karolíny, kdy soupeřku dostala i dvakrát do počítání v třetím kole. Finále bylo nakonec, jak řekla IFMA, smrtící. Nadšenou a nabušenou Karolínu čekala několikanásobná mistryně světa IFMA Axling ze Švédska. Finále byla velká bitva, vyhráli jsme první dvě kola a bylo jasné, že Švédka půjde po KO. Poslední kolo už bylo vyrovnanější. Karolína LAGERTHA Klusová vítězí a hrdě zvedla českou vlajku na nabitém poháru IFMA.

Khru Martin Vaňka

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!