Rozhovory
0

Galavečer boxu v Poděbradech No.7

Do Poděbrad se řítí další, v pořadí již sedmá, boxerská show. Tyto akce se stali již tradicí, které přihlíží na 5 až 7 stovek diváků. První ročníky vznikaly ve sportovní hale Bios, poté se přestěhovaly na Golf Poděbrady a nyní budou nově v srdci Poděbrad a to přímo na kolonádě. Tento ročník se bude bojovat […]

Do Poděbrad se řítí další, v pořadí již sedmá, boxerská show. Tyto akce se stali již tradicí, které přihlíží na 5 až 7 stovek diváků. První ročníky vznikaly ve sportovní hale Bios, poté se přestěhovaly na Golf Poděbrady a nyní budou nově v srdci Poděbrad a to přímo na kolonádě.

Tento ročník se bude bojovat v kongresovém centru Kolonáda a diváci uvidí ty nejlepší bojovníky z Poděbradského oddílu Boxing Poděbrady v soubojích se zbytkem České republiky. Poděbrady budou tentokráte hostit například borce z Prostějova, Prahy, Mladé Boleslavi, Hradce Králové, …

Pro tento rok jsme připravili 14 hlavních zápasů olympijského boxu, 5 dětských předzápasů, vystoupení Krav Maga Academy Poděbrady, krasné Ring Girls, stánek Pitbull West Coast a kolekce Boxing Poděbrady, dále proběhne aukce věnovaná Dominiku Fárkovi, postiženému nemocí SMA.

Na akci se představí spousta členů domácího klubu, například 10 letý Sebastien Macháček (2x Mr.Evropy ,6x Mr.ČR..), Josef Horáček (2x Mr.MEB) a nebo Tomáš Laube (Mr.Světa WKN a WKA, Mr.Evropy v K1..), Tomáš Tyityis, Pavel Němec, Rudolf Čipčala a další. Celému galavečeru bude přihlížet speciální host, stříbrný z olympiády v Sydney 2000, Rudolf Kraj.

Akci pořádá Boxing Poděbrady z.s., jmenovitě jeho zakladatel Daniel Vencl

TZ Boxing Poděbrady

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!