Rozhovory
0

Tomáš Hron: Porazil jsem Kornilova jednou a udělám to zase

Tuto sobotu se Tomáš Hron chystá do dalšího zápasu a tentokrát to bude v polské organizaci DSF Kickboxing Challenge. Svou vynikající formu potvrdil koncem loňského roku, když na Noci mistrů v Lucerně porazil moldavského Nicolaje Globu a získal tak světový titul WASO. „Fight byl čistě v mé režii, díky tomu, že to bylo na platformě a ne […]

Tuto sobotu se Tomáš Hron chystá do dalšího zápasu a tentokrát to bude v polské organizaci DSF Kickboxing Challenge. Svou vynikající formu potvrdil koncem loňského roku, když na Noci mistrů v Lucerně porazil moldavského Nicolaje Globu a získal tak světový titul WASO.

„Fight byl čistě v mé režii, díky tomu, že to bylo na platformě a ne v ringu, tak zápas trval asi dvě minuty. V ringu by to bylo rychlejší, protože by neměl prostor unikat,“ zhodnotil minulý zápas Tomáš.

V polském Krakowě na něj čeká osmičlenná pyramida, která však bude rozdělena do několika večerů a vítěze z ní budeme znát až na podzim.  V sázce je opravdu hodně, vítěz si odnese 100 000 zlotých, což je cca 600 000 Kč.

„Můj soupeř je Kiril Kornilov, se kterým jsem zápasil před dvěma lety v Praze. Je to nepříjemný soupeř, který má několik zápasů v Glory. Ale porazil jsem ho jednou a udělám to zase a mnohem důrazněji. Jsem výborně připraven na nadcházející sezonu, kde mě čeká docela dost zápasů,“ řekl nám Tomáš, který se klasicky připravoval na tento zápas v Holandsku na kempu a dle svých slov nic nepodcenil.

Turnaj bude online 📺 TVP Sport (19:00) 💻 Sport.tvp.pl (18:30)

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!