Pozvánky
0

Den D je tady. První UFC u nás dnes přivítá fanoušky v O2 aréně

Svátek, na který jsme všichni čekali, je zde! V 16 hodin se otevřou brány vyprodané O2 arény a věříme, že to pro fanoušky MMA bude nezapomenutelný zážitek. Obzvlášť, až ke svému zápasu nastoupí naše jediná bojovnice v UFC Lucie Pudilová. Lucie přešla do nižší váhy, kde na ní bude čekat nebezpečná Liz Carmouch, která má […]

Svátek, na který jsme všichni čekali, je zde! V 16 hodin se otevřou brány vyprodané O2 arény a věříme, že to pro fanoušky MMA bude nezapomenutelný zážitek. Obzvlášť, až ke svému zápasu nastoupí naše jediná bojovnice v UFC Lucie Pudilová.

Lucie přešla do nižší váhy, kde na ní bude čekat nebezpečná Liz Carmouch, která má na kontě již 18 zápasů (12-6) a ve svých 8 zápasech na půdě UFC bojovala například s Rondou Rousey, Valentinou Shevchenko, Jessicou Andrade, Mieshou Tate a svůj poslední zápas v červenci vyhrála nad Jennifer Maia.

Lucie ( 8-3) nastupuje pod touto organizací do svého pátého zápasu s vyrovnanou bilancí 2-2, avšak poprvé opouští svou bantamovou váhu. Shazování zvládla na jedničku a v nové váhové kategorii se cítí skvěle. V minulém zápase s Irene Aldanou předvedla Lucie skvělou formu a to do něj nastupovala oslabená po nemoci a jak sama Lucie říká, tentokrát to bude něco úplně jiného, cítí se skvěle, nabrala sílu a Liz hodlá v postoji sundat. Pro Lucku bude hrát určitě i domácí prostředí, kdy jí bude celá O2 aréna podporovat a hnát k vítězství.

A na koho se dál můžeme těšit?

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!