Rozhovory
0

Galavečer boxu v Poděbradech pomůže malému Dominikovi

Zítra se v kongresovém centru Kolonáda uskuteční již sedmé pokračování Galavečeru boxu v Poděbradech.  Na hlavní kartě je 14 zápasů olympijského boxu, kde uvidíme například souboj Tomáš Laube vs Václav Klikar, Michal Havlín vs Karel Cihelník nebo v Manažerské extralize boxu Josefa Horáčka vs Matěje Hudáka. Hostem večera bude olympionik Rudolf Kraj nebo zástupce paraboxu Zdeněk Šafi Šafránek […]

Zítra se v kongresovém centru Kolonáda uskuteční již sedmé pokračování Galavečeru boxu v Poděbradech.  Na hlavní kartě je 14 zápasů olympijského boxu, kde uvidíme například souboj Tomáš Laube vs Václav Klikar, Michal Havlín vs Karel Cihelník nebo v Manažerské extralize boxu Josefa Horáčka vs Matěje Hudáka. Hostem večera bude olympionik Rudolf Kraj nebo zástupce paraboxu Zdeněk Šafi Šafránek a celým večerem bude tradičně provázet moderátor Matouš Rajmont.

Hlavní část večera začne v 18 hodin, ale již o půl hodinky dříve si to mezi provazy v předzápasech rozdají děti. Velkou část zápasů budou tvořit borci z domácího klubu Boxing Poděbrady pod vedením Daniela Vencla. I tentokrát se na galavečeru bude pomáhat a tentokrát pomocí veřejné dražby elektrické koloběžky, jejíž výtěžek půjde na podporu malého Dominka, který bojuje s nevyléčitelnou nemocí spinální muskulární atrofií. ” 7. 7. 2007 se nám narodil syn Dominik jako úplně zdravé miminko a vše probíhalo standardně až do 6tého měsíce. V osmém měsíci jsme Dominilovi nechali udělat genetické vyšetření, neb jsme pojali podezření, že není vše tak, jak má být. Velmi nešetrným způsobem nám lékaři sdělili diagnózu SMA I.typu (Spinální Muskulární Atrofie) a dodali, že jsou synovy šance na dožití 2 let věku prakticky nulové. SMA je progresivní svalové onemocnění, na které zatím neexistuje lék. Děti s tímto onemocněním se postupně přestávají hýbat, přijímat potravu, dýchat… Po prožitém šoku jsme se zařekli, že uděláme vše, abychom Dominikovi pomohli a také maximálně zpříjemnili jeho život, byť by měl být krátký. Máme veliké štěstí a Domča je veliký bojovník a v létě oslavil 11-té narozeniny a navíc mu pojišťovna schválila aplikaci Spinrazy, která u vhodných pacientů stav zakonzervuje u některých i mírně zlepšuje. Jsme přesvědčeni, že díky společným zážitkům a strávenému času se daří bořit statistiky,” řekli o Dominikovi rodiče.

 

PROGRAM NEDĚLNÍHO GALAVEČERA

PŘÍPRAVKA, předzápasy – 17.15h

1. Andriana Hanušová vs Blanka Jílková 29kg

2. Rudolf Bíško vs Maxim Helembai 29kg

3. David Havlásek vs Denis Vaněk 29kg

4. Emilli Kulifajová vs Nelly Coufalová 38kg

5. Tobiáš Tlaskal vs Jaroslav Svozil 40kg

6. Jindra Hanuš vs Dominik Pešek 48kg

7. Vojta Hanuš vs Marek Šibrava 69kg

8. Luboš Bíško vs Tomáš Fuxa 69kg

HLAVNÍ PROGRAM – 18:00h

VYSTOUPENÍ DĚTÍ Z BOXING PODĚBRADY

červený roh (domácí) – modrý roh (hosté)

1. Sebastien Macháček vs Lam Pelnář 48kg

2. Aneta Káninská vs Zuzana Kořánová 68kg

3. Michael Adamec vs David Votruba +91

4. Adam Klouček vs Michal Kubina 69kg

VYSTOUPENÍ KRAV MAGA ACADEMY PODĚBRADY

5. Jakub Křížek vs Vasil Bonhau 75kg

6. Jan Kašpar vs David Slabý 75kg

7. Dominik Fadrhonc vs Miroslav Svrček +91kg

8. Rudolf Čipčala vs Petr Vopěnka 91kg

MEB VYSTOUPENÍ KRAV MAGA ACADEMY PODĚBRADY

9. David Jecha vs Maxim Shejbal 81kg

10. Pavel Němec vs Tomáš Hanák 81kg

11. Tomáš Tyityis vs Athanasios Giakas 75kg

VEŘEJNÁ DRAŽBA – DOMINIK FÁREK

12. Michal Havlín vs Karel Cihelník 91+

13. Tomáš Laube vs Václav Klikar 81kg

14. Josef Horáček vs Matěj Hudák 91+kg MEB

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!