Rozhovory
0

Plavec vs Kozubovský je střet dvou odlišných světů muaythai

Zápas Bernard Plavec vs Matěj Kozubovský je jedním z hlavních taháků na letošní Noc bojovníků v Dobříši a my říkáme, že oprávněně. Bernard si v muaythai trpělivě vyšlapává svojí cestu a po zisku amatérského mistra C.M.T.A. přešel pod Lukáše Mastu Jirkovského, pod kterým získává další úspěchy v profiringu. Matěj svou kariéru začal v patnácti letech […]

Zápas Bernard Plavec vs Matěj Kozubovský je jedním z hlavních taháků na letošní Noc bojovníků v Dobříši a my říkáme, že oprávněně.

Bernard si v muaythai trpělivě vyšlapává svojí cestu a po zisku amatérského mistra C.M.T.A. přešel pod Lukáše Mastu Jirkovského, pod kterým získává další úspěchy v profiringu.

Matěj svou kariéru začal v patnácti letech pod bedlivým dohledem Luboše Šudy a je to bojovník, který slaví úspěchy ve více stylech. I když Matějovou doménou je K1, výrazně na sebe upozornil v muaythai, vítězstvím v pyramidě EML, kde hlavně dominoval agresivním boxem.

Souboj Bernarda s Matějem je střet dvou různých světů, kde Bert beze zbytku dokáže využít všech dovedností co muaythai nabízí proti Matějovi, který skvělým boxem v kombinaci s kopami se dokázal prosadit i na zahraniční scéně.

Předprodej Dobříš – Trafika u Davida, Infocentrum Dobříš, Modrá Kočka, Restaurace na Prachandě, FishHouse Dobříš. Praha – X Gym Praha, Aplik Muay Thai Gym, Tolja Gym, Retro Gym. Dále https://vstupenky.ticket-art.cz/sport/noc-bojovniku-4-15288/
Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!