Rozhovory
0

Na sobotním Glory 64 nastoupí i Daniel Škvor a Matěj Peňáz

V sobotu se oči kickboxerského světa obrátí do francouzského Štrasburku, kde bude mít nejprestižnější světová organizaci K-1 Glory další turnaj. Pro nás je velmi potěšující, že Česko zde má dva své zástupce a to Daniela Škvora a Matěje Peňáze. I když se oběma klukům změnili soupeři, tak věříme ve vítězné tažení. Jak jsi spokojený s […]

V sobotu se oči kickboxerského světa obrátí do francouzského Štrasburku, kde bude mít nejprestižnější světová organizaci K-1 Glory další turnaj. Pro nás je velmi potěšující, že Česko zde má dva své zástupce a to Daniela Škvora a Matěje Peňáze. I když se oběma klukům změnili soupeři, tak věříme ve vítězné tažení.
Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?
Daniel: Příprava byla dobrá, konečně jsem se podíval i do Thajska a cítím se fajn. Zhubnul jsem a vracím se do takové své dřívější formy, mám teď asi 97 kilo.
Matěj: S přípravou na zápas jsem spokojený, byl jsem na campu v Holandsku, jinak jsem se připravoval v Brně v Hron gymu s Tomášem a Gaunym a kondičně s Enriko Smackem.
Kdo bude tvým soupeřem a co na něj říkáš?
Daniel: Soupeř je změněný a je to Marshall DAngelo, champion superkombatu a Glory 6ka. Je to střelec, velkej, silnej, tak uvidíme. Musíme se hejbat a porvat. Na téhle úrovni už moc nevymyslíte, to jsou prostě top fighteři, je to NHL a UFC v kickboxu.
Matěj: Soupeř bude Donovan Wisse, protože se Francouz zranil. Je to klasický holandský fighter s rychlým nástupem do fightu.
Soupeř (v Glory 4-3) má v loňském roce dvě prohry a ty taky, myslíš, že to může znamenat, že vítěz zůstává?
Daniel: Soupeř má dvě porážky, ale s dvěma nejlepšíma fighterama na světě, takže spíš bude mít vliv to, co tam oba předvedeme a jak to bude vypadat, než přímý výsledek.
Jaká byla tvá premiéra v Glory a jaké tam máš plány?
Matěj: Premiéra v Glory se povedla a doufám, že to tak bude pokračovat. Plán je jasný, dostat se do top 5 a vyhrát pás.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!