Rozhovory
0

Miloš Petrášek: Chci být více klidnější a dostat zápas pod kontrolu

Miloš Petrášek jde tuto sobotu na Oktagon MMA v Ostravě odvetu, o kterou by si řekl málokdo. Jeho soupeřem bude opět bývalý zápasník UFC Jeremy Kimball, který Miloše v prvním duelu porazil. Přejeme Melounovi, aby tentokrát rozhodčí zvedl ruku po zápase právě jemu. Tvůj poslední zápas byla prohra s Jeremy Kimballem. Když se na to […]

Miloš Petrášek jde tuto sobotu na Oktagon MMA v Ostravě odvetu, o kterou by si řekl málokdo. Jeho soupeřem bude opět bývalý zápasník UFC Jeremy Kimball, který Miloše v prvním duelu porazil. Přejeme Melounovi, aby tentokrát rozhodčí zvedl ruku po zápase právě jemu.
Tvůj poslední zápas byla prohra s Jeremy Kimballem. Když se na to podíváš zpětně nebylo hned od začátku riskantní zápas s o tři kilogramy těžším protivníkem?
Když soupeř nenaváží, tak je vždy riskantní vzít takový zápas. Nikdy nevíš, z kolika shazuje a taky jak těžké pro tebe bylo shodit právě ty tři kilogramy, které on má navíc. Ale historie se neptá a já ten zápas přijmul, takže není o čem.
Jaká byla taktika a věřil sis v té osudové přestřelce?
To byla taková rychlovka, že jsem v tu chvíli asi moc nepřemýšlel. Trefil jsem se a byl konec, takhle si to pamatuju/nepamatuju.
Co musíš změnit, aby jsi tentokrát zvítězil?
Být více klidnější a dostat zápas pod kontrolu, nechtít to za každou cenu hned ukončit, ale zároveň soupeře tlačit, držet ho pod tlakem a tím mu znepříjemňovat zápas.
Nedostal jsi tou rychlou odvetou sám sebe pod tlak, že nyní “musíš ” zvítězit?
Neřekl bych, že jsem pod tlakem, nebo alespoň já sám se do něj nedostávám. Naopak jsem méně nervózní, než když jsem proti němu nastupoval poprvé. Už jsem si na něj šáhnul, měl jsem v hlavě, že je to zápasník, co prošel UFC, zatímco já jsem ještě před nedávnem zápasil v kulturáku.  Prohrál jsem si to sám. I když ten hák tomu taky nepomohl.
Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?
Připravuju se v Reinders mma pod vedením svého hlavního trenéra André Reiderse, který mi dělá a sestavuje celou přípravu. Klasicky se o mě stará Zubíček a teď jsem k sobě po novostaru přibral Lukáše Blažka, který mě “uplácal” dohromady 😂 Cítím se dobře, stejně jako před každým zápasem, já se snažím k přípravě přistupovat poctivě vždy, i když teď si myslím, že jsem více motivovaný, než normálně.
Nedávno se do oktagonu vrátil tvůj brácha Ondřej. Jak jsi prožíval jeho zápas?
Bráchovy zápasy neprožívám úplně v pohodě. I když vím, že to je jen sport a vlastně se nic tak hrozného stát nemůže, tak mi to není příjemný. Ale na druhou stranu, raut mi po zápase nevadil😂
Chtěl bys do Ostravy pozvat diváky?
Chtěl, ale bohužel nebo bohudíky už nejsou lístky😂 každopádně věřím, že ať už se budete dívat z domova, nebo na místě, tak nebudete litovat.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!