Pozvánky
0

Prestižní galavečery OKTAGON 11 a XFN 17 začínají ve stejný čas. Díky multidimenzi uvidí diváci O2 TV Sport oba přenosy

V sobotu 16. března čeká na fanoušky MMA výjimečný večer. Ostravu si podmaní turnaj organizace OKTAGON, kde nebude chybět legendární Karlos “Terminátor” Vémola či severomoravský rodák David Kozma. Neméně atraktivní podívanou slibuje i XFN 17 v Brně, tam se představí šampion Machmud Muradov nebo veterán Martin Šolc. Obě akce začínají shodně v 18 hodin. Jak […]

V sobotu 16. března čeká na fanoušky MMA výjimečný večer. Ostravu si podmaní turnaj organizace OKTAGON, kde nebude chybět legendární Karlos “Terminátor” Vémola či severomoravský rodák David Kozma. Neméně atraktivní podívanou slibuje i XFN 17 v Brně, tam se představí šampion Machmud Muradov nebo veterán Martin Šolc. Obě akce začínají shodně v 18 hodin. Jak se O2 TV vypořádá se souběhem galavečerů? Naplno využije unikátní funkce multidimenze a nabídne současně oba přímé přenosy.

“Jsme asi jediná televize v České republice, pro kterou takový souběh není problém. Samozřejmě je to nekomfortní pro fanoušky, kteří chtěli navštívit obě akce osobně. Divák O2 TV Sport si jednoduše ovladačem vybere, který turnaj chce sledovat. V průběhu lze kdykoli přepnout na ten druhý. Navíc hned po živých přenosech půjdou oba galavečery ze záznamu, takže si každý může pustit dané zápasy ve zpětném zhlédnutí,” vysvětlil výhody multidimenze Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Televize O2 TV také u obou turnajů nabídne i tzv. předzápasy, tudíž fanoušci nepřijdou ani o premiérový start Karlose Vémoly v organizaci OKTAGON. Jeho přestup z konkurenčního XFN vzbudil takové pozdvižení, jaké česká MMA scéna dosud nezažila. Ve vyprodané ostravské aréně ho prověří polský silák Pawel Brandys, který šest z osmi soupeřů ukončil před limitem.

Na OKTAGONU 11 dojde také k odvetě mezi Milošem Petráškem a Američanem Jeremy Kimballem. V hlavním souboji večera se rozhodne o držiteli pásu pro šampiona welterové váhy. Ten má momentálně v držení David Kozma, jeho novým majitelem se ale touží stát Samuel “Pirát” Krištofič, vítěz druhé série populární reality show OKTAGON.

Stejně jako loni i v letošním roce uvidí příznivci bojových sportů na O2 TV Sport všechny hlavní události nejsledovanějších domácích MMA organizací. Mezi ně patří i XFN, která se tuto sobotu poprvé představí v Brně. Do moravské metropole dorazí řada velkých jmen nejen československé, ale i zahraniční scény v čele s šampionem Machmudem Muradovem. Ten se utká se Švédem Diegem Gonzalezem. V DRFG Areně se fanouškům na XFN 17 dále ukáže velký slovenský talent Ľudovít Klein nebo zkušený ranař Martin Šolc.

Stanice O2 TV Sport v roce 2019 odvysílá kromě OKTAGON MMA a X Fight Nights (XFN) také kompletní galavečery asijské ONE Championship, ruské M-1 Global a všechny další nejsledovanější domácí MMA organizace – Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) nebo Heroes Gate.

Tisková zpráva O2TV

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!