Rozhovory
0

Makhmud Muradov: V Liberci budu připravený v postoji, na zemi, i ve vzduchu

Mach Muradov je z posledního zápasu nezraněný a v plné přípravě na svůj další fight v krátké době, který tentokrát bude na Night of Warriors v Liberci. Mach zde má již tři zápasy, které všechny vyhrál a ve stejném duchu hodlá pokračovat i dál. V rozhovoru se nám také vyjádřil k možnému zápasu s Patrikem […]

Mach Muradov je z posledního zápasu nezraněný a v plné přípravě na svůj další fight v krátké době, který tentokrát bude na Night of Warriors v Liberci. Mach zde má již tři zápasy, které všechny vyhrál a ve stejném duchu hodlá pokračovat i dál. V rozhovoru se nám také vyjádřil k možnému zápasu s Patrikem Kinclem.

Na XFN v Brně jsi svého soupeře jasně přebodoval. Chtěl jsi to ukončit před limitem a jestli ano proč to nešlo?

Hodně lidí mi psalo, jak vypadá soupeř a tak. Mě dalo XFN soupeře a já jsem ho vzal. Má dobrou bilanci, zápasy v dobré organizaci. Já nikdy nejdu s tím, že zápas vyhraju, ukončím nebo tak něco. Já si jdu zápas užít, ukázat lidem, nad čím jsme pracovali dva tři měsíce.  Hlavně jsem se nechtěl zranit a jít s ním do přestřelky, protože je to bývalý boxer, vlastně pořád zápasí v boxu, takže jsem ho nechtěl podcenit a udělat chybu, protože mám osm výher v řadě.

Můžeš fanouškům NOW potvrdit, že jsi pro zápas do Liberce nezraněný?

Po Brně jsem úplně v pohodě. Cítil jsem se před zápasem i po zápase dobře. Hned druhý den jsem šel na trénink a příprava běží dál, protože potřebuji další výhru.  Už jsem měl jasného soupeře, ale bohužel nakonec nevyšel, protože se zranil.  Myslím, že už dalšího soupeře máme potvrzeného, ale to nechám na Night of Warriors, kdy s tím půjdou ven.

Jak reálný je podle tebe zápas vs Patrik Kincl a jak ho hodnotíš jako bojovníka?

Patrika hodnotím jako super sportovce, který toho hodně dokázal v 77 a je jeden z nejlepších v Evropě.  Je super i jako člověk, vždycky pozdraví, normálně se spolu bavíme a máme dobré vztahy. Jako soupeře si ho cením, myslím, že to bude nejtěžší zápas v poslední době no, ale budu makat. Když XFN splní vše, co slíbí, tak se tomu zápasu nebráním a budu rád. Zápas s Patrikem vyhraje ten nejlepší a snad to budu já, ne snad, budu to já 😊

Vidím, jak fanoušky zajímá tento zápas, tak teď je to všechno na XFN. Jak říkám, když splní to, co slíbili, není problém. Já i Patrik už jsme na ten zápas kývnuli, ale je tam velký ale, protože mají teď trošku problémy a já jsem řekl, že chci nějakou dohodu dopředu. Uvidíme, když splní to, co slíbili, já tomu zápasu nebráním a budu rád, když budu zápasit s Patrikem s úctou a ctí.

Jaký je v soukromí Floyd Mayweather?

Floyd Mayweather je super člověk, úplně jiný než na instagramu, facebooku a sociálních sítí. Teď naposled jsem s ním hodně lítal Orlando, New York, Miami, Vegas, Los Angeles a pak ještě New York, Miami, takže jsem si s ním užil. Já nechci, aby mě někam protlačoval. Hodně lidí mi píše, hele máš možnost,… Ale je to můj kamarád, je to můj šéf, je to můj sponzor, ale nechci, aby mě někam protlačil a pomohl, protože já se dostanu tam, kam chci já.

Jak často trénuješ a v jaké jsi fyzické kondici?

Dvakrát denně, někdy jednou, někdy si dám volno, podle toho, jak se cítím, jak je na tom tělo, klidně si dám dva dny pauzu. Tady makám v MMA Monster gym v Praze, kde mi pomáhá Lukáš Bárta na lapách, na stand up mám Petra Monster Kníže, což je hlavní trenér. Jezdím ještě na sparingy do Ankosu. Myslím, že je to dobrá kombinace a fakt se cítím při přípravě i v zápase připravený, naspárovaný a spokojený jako vždycky, nemůžu si stěžovat.

Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Mým fanouškům bych chtěl vzkázat, že se na Liberec moc těším, mám to tam moc rád. Zápasil jsem tam třikrát a třikrát jsem zvítězil. Budu rád, když tam budu zase zápasit, vyhraju nový pás a jak říkám, budu připravený v postoji, na zemi, i ve vzduchu, jako vždycky 😊 Určitě budou i kolínka, jak chtějí lidé vidět. Budu rád, když tam budeš a uděláš pár hezkých foteček. Moc všem děkuji, svým sponzorům, kteří za mnou stojí, moc děkuji svým přátelům a fanouškům, přítelkyní, že za mnou stojí a jsem rád, že mám takový tým. My jedeme dál za výhrou. Jdeme za svým cílem. Nás nic a nikdo nezastaví. Ještě jednou děkuji Lenko za tvou práci, za všechno, co děláš pro všechny bojovníky.

Vstupenky na Night Of Warriors jsou v prodeji na https://www.ticketmaster.cz/…/night-of-warriors-xv-vs…/12207

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!