Rozhovory
0

Georgij Fibich nastupuje do našlapané pyramidy organizace DSF

Příští sobotu nastupuje Georgij Fibich jako druhý český účastník do osmičlenné pyramidy polské organizace DSF Kickboxing Challenge. Jeho soupeřem v prvním zápase bude ruský Daniil Shatalov. Tvůj poslední zápas byl vs Tomasz Kolcun na Iron fight night. Jak by jsi popsal průběh zápasu? Tomasz zaskočil na poslední chvíli za Ivana Barteka, jsem mu vděčný, že […]

Příští sobotu nastupuje Georgij Fibich jako druhý český účastník do osmičlenné pyramidy polské organizace DSF Kickboxing Challenge. Jeho soupeřem v prvním zápase bude ruský Daniil Shatalov.

Tvůj poslední zápas byl vs Tomasz Kolcun na Iron fight night. Jak by jsi popsal průběh zápasu?

Tomasz zaskočil na poslední chvíli za Ivana Barteka, jsem mu vděčný, že zápas vzal na poslední chvíli a mohl jsem zápasit.
Průběh zápasu byl klasický, soupeř se mě snažil vytlačit zpátky do Ruska a pak si něco zlomil. Škoda, chtěl jsem otestovat přípravu a kondici, měl jsem v plánu bojovat co nejdéle.


Další fight tě čeká v osmičlenné pyramidě polské organizace DSF Kickboxing Challenge. Kdo je podle tebe favorit na vítěze?

Moc ostatní zápasníky neznám. Spousta lidi ale komentovala, že největší šanci se probojovat do finále a vyzvat šampiona organizace má Tomáš Hron. Připojuji se ke stádu.


Kdo bude tvůj první soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj první soupeř je ruský bohatýr Shatalov. Informace o něm nemám žádné, ale cigáni z krásňáku říkali, že dostanu do držky 🙂

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Připravuji se v Ústí nad Labem, převážně v SFC – sport fight club, kde jsem obdržel roční permanentku (Jardo děkuji) a spárovat chodím k panu Konečnému do Edenu. Cítím se hezky a sexy 🙂

S jakou váhou půjdeš do zápasu?

S tou největší. Přesněji okolo 105 – 110 kg.

Máš kromě této pyramidy domluvené něco dalšího?

Zatím ne, je na mě vystavené embargo.


Jak vzpomínáš na zápas s Alanem Kapetanovicem?

V dobrém. Tento zápas mě naučil to, že mi sedí víc kluci, kteří si ke mně přijdou spíš než ti, kteří utíkají.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!