Rozhovory
0

Tyson Fury bude bojovat s Tomem Schwarzem o titul WBO v polovině června v Las Vegas

Jeden z nejznámějších boxerů planety o víkendu potvrdil svůj další zápas. Ten se uskuteční na americké půdě a to konkrétně ve slavném Las Vegas. Soupeřem známého Gipsykinga je aktuální držitel interkontinentálního titulu WBO Tom Schwarz. Čtyřiadvacetietý Němec Schwarz je v profesionálním boxu dosud neporažený. Ze svých čtyřiadvaceti soubojů odešel vždy jako vítěz a šestnáctkrát zvítězil dokonce KO. […]

Jeden z nejznámějších boxerů planety o víkendu potvrdil svůj další zápas. Ten se uskuteční na americké půdě a to konkrétně ve slavném Las Vegas. Soupeřem známého Gipsykinga je aktuální držitel interkontinentálního titulu WBO Tom Schwarz. Čtyřiadvacetietý Němec Schwarz je v profesionálním boxu dosud neporažený. Ze svých čtyřiadvaceti soubojů odešel vždy jako vítěz a šestnáctkrát zvítězil dokonce KO.

„Je to největší příležitost mého života, udělám vše, co je v mých silách, abych vyhrál“, uvedl držitel interkontinentálního titulu WBO Tom Schwarz. Toho však nebude čekat nic lehkého. Proti němu totiž bude s ringu stát 206 cm vysoký obr, jenž dosud rovněž nepoznal v profesionálním ringu porážku. Tyson Fury, jenž dokázal před lety porazit jedenáct let neporaženého šampiona Vladimíra Klitschka, prožívá po svých problémech pohádkový comeback. Ten byl dokonce vyhlášen celosvětovým combackem roku 2018. „Jsem velmi fit a naprosto připravený. Nemohu se dočkat, až budu bojovat. Schwarz je neporažený, mladý, svěží a ambiciózní bojovník“, uvedl třicetiletý Fury. Ten bojoval naposledy v nádherném zápase o titul WBC se šampionem Wilderem. Souboj však skončil kontroverzní remízou, když většina odborné veřejnosti očekával vítězství Tysona Furyho. Odveta je od té doby stále v jednání. „Nemohu se teď zabývat Wilderem. Musím se soustředit na Schwarze a Deontay Wilder se musí soustředit na svého příštího soupeře Breazeala. Až oba vyhrajeme, pak se můžeme bavit o našem vzájemném střetu. Už jsem mu posílal zprávy, ale nereaguje,“ popsal aktuální situaci manchesterovský Gipsyking, jenž v minulé týdnu na svém oficiálním instagramovém účtu potvrdil návštěvu Prahy pět dní po souboji v Las Vegas. „Tyson Fury má velký příběh a my se těšíme na večer s ním. Věřím, že po zápase v Las Vegas bude jeho příběh zase o kousek vetší“, uvedl za VDN Promo promotér večera s Tysonem Furym Petr Větrovský. Celý večer se koná 20. 6. 2019 v pražské Sasazu.

Vstupenky 👉 https://www.championtour.eu/cz/

Tisková zpráva VDN Promo

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!