Rozhovory
0

Night of Warriors otevírá pro fanoušky další sektory. Buďte u toho!

Night of Warriors je galavečer, který je u fanoušků velmi oblíben díky pestrosti stylů a kvalitě bojovníků. Letošní jarní pokračování je však co do kvality fightcard bezkonkurenčně nejlepší. V MMA dojde na dlouho slibovaný zápas Karlose Vémoly, který se utká s Princem Aounallahem. Karlos na Oktagonu v Ostravě předvedl, že je ve formě a nepřipouští […]

Night of Warriors je galavečer, který je u fanoušků velmi oblíben díky pestrosti stylů a kvalitě bojovníků. Letošní jarní pokračování je však co do kvality fightcard bezkonkurenčně nejlepší.

V MMA dojde na dlouho slibovaný zápas Karlose Vémoly, který se utká s Princem Aounallahem. Karlos na Oktagonu v Ostravě předvedl, že je ve formě a nepřipouští si nad Princem, který má dva české zářezy nic jiného než výhru před limitem.

Dalším bojovníkem bude i Mach Muradov, jehož hvězda stoupá díky atraktivním sportovním výkonům a v Liberci si půjde pro deváté vítězství v řadě.

Pořadatelům se podařilo domluvit i Viktora Peštu, který v Česku zápasil naposledy v roce 2017. Původní soupeř se Viktorovi zranil a tak změří síly s chorvatským Ivanem Vitasovicem.

Na poslední chvíli ulovili promotéři výborného Davida Dvořáka a Liberec může být jeho poslední zastávka před angažmá v zahraničí.

V K-1 se představí česká jednička těžké váhy Tomáš Hron, který má letošní rok opravdu našlapaný a kromě pyramidy v Polsku bude po Warriorech startovat na Fusion FN v Brně.

Další těžká váha bude profesionální mistr ČR v muaythai Michael Reissinger. Ten tento prestižní titul získal loni v souboji s Michalem Janáčekem, ale ze zápasu si odnesl zranění ruky, takže se těšíme, v jaké formě se představí.

Z pořádajícího klubu BFC Liberec uvidíme mladé bojovníky Martina Pala v K-1 a v boxu to bude tvrdit Edmund Zefi. Na loňské vítězství se bude snažit navázat liberecká těžká váha Marian Tůma.

Za MMA Liberec nastoupí Jakub Dyk, který se střetne s Martinem Pršalou a Jana Hájka prověří Tomáš Kubiš.

Určitě nebylo pro organizátory lehké poskládat takhle výjimečnou fighcard a tak navštivte 6.dubna Night of Warriors, protože taková startovku tady ještě nebyla a dlouho být nemusí.

Vstupenky na Night Of Warriors jsou v prodeji na https://www.ticketmaster.cz/…/night-of-warriors-xv-vs…/12207

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!