Aktuality
0

Michal Reissinger: Jdu si za výhrou, ať je soupeř kdokoliv

Michal Reissinger je jako rozjetý vlak, jeho poslední zápasy byly ve vysokém tempu a divácky velmi atraktivní. V sobotu 6. dubna čeká Michala zápas na Night of Warriors a jak sám říká, jde tam vyhrát. V posledním zápase na Souboji Titánů vs Michal Janáček jsi vyhrál a vybojoval český profesionální titul CMTA. Jak si ceníš […]

Michal Reissinger je jako rozjetý vlak, jeho poslední zápasy byly ve vysokém tempu a divácky velmi atraktivní. V sobotu 6. dubna čeká Michala zápas na Night of Warriors a jak sám říká, jde tam vyhrát.

V posledním zápase na Souboji Titánů vs Michal Janáček jsi vyhrál a vybojoval český profesionální titul CMTA. Jak si ceníš tohoto vítězství?

Jsem rád, že jsem k titulu amatérskému přidal i profi muaythai titul a jelikož je to můj první profi titul, tak si ho samozřejmě cením velmi.

V průběhu duelu ses zranil. Kdy k tomu došlo, co přesně se ti stalo a jak jsi musel změnit taktiku? Bohužel hned prvním úderem zápasu jsem si utrhnul biceps. Taktiku to změnilo velmi, protože jsem nemohl boxoval přední rukou. Zkusil jsem do toho skočit buď anebo. Naštěstí to vyšlo a ve třetím kole jsem otevřel soupeře kolenem a byl konec.

Jak dlouho trvala rekonvalescence a od kdy jsi v plném zápasovém zatížení?

Operovaný jsem byl hned dva dny po zápase v nemocnici Na Františku. První měsíc jsem nedělal nic, pak fyzioterapie a lehký cvičení na rozhýbání. V podstatě poslední měsíc trénuji v zápasovém tempu, až na posilku. Od té si dam ještě chvíli klid.

Nyní tě čeká zápas na Night of Warriors. Po kolikaté zde budeš startovat a jakou tu máš bilanci?

V Liberci budu startovat po čtvrté, jestli se nepletu. Aktuálně tam mám dvě výhry a jednu porážku.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř je z Polska a v podstatě o něm nic nevím, ale nějak mi to nevadí. Jdu si za výhrou, ať je soupeř kdokoliv.

 Jak jsi spokojený s přípravou a s čím jdeš do zápasu?

S přípravou jsem spokojený. Byl jsem tři týdny v Thajsku, kde jsem hlavně udělal kondici. Do zápasu jdu s tím, že chci udělat divácky atraktivní zápas a samozřejmě chci vyhrát.

Máš už domluvené něco dalšího?

Měl bych startovat na Heroes Gate, které bude koncem května. Ostatní je v jednání.

 Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Samozřejmě chci pozvat všechny fanoušky bojových sportů. V Liberci nás čeká krásná a moderní aréna a pevně věřím, že i spousta atraktivních zápasů.

Vstupenky na Night Of Warriors jsou v prodeji na https://www.ticketmaster.cz/…/night-of-warriors-xv-vs…/12207

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!