Rozhovory
0

Gor Harutjunjan si brousí zuby na pátý titul

Výbornou podívanou na Noci bojovníků Dobříš slibuje zápas o národní titul WAKO pro. Gor Harutjunjan se cítí do zápasu výborně a doma na poličce si už dělá místo pro tuto trofej Jeho soupeřem bude Honza Rudolf. Naposledy jsi stál v ringu v září na galavečeru DSF Kickboxing Challenge a poté ses zúčastnil mistrovství Evropy WAKO. […]

Výbornou podívanou na Noci bojovníků Dobříš slibuje zápas o národní titul WAKO pro. Gor Harutjunjan se cítí do zápasu výborně a doma na poličce si už dělá místo pro tuto trofej😉 Jeho soupeřem bude Honza Rudolf.

Naposledy jsi stál v ringu v září na galavečeru DSF Kickboxing Challenge a poté ses zúčastnil mistrovství Evropy WAKO. Jak bys tyto turnaje zhodnotil?

DSF jsem si parádně užil, můžu říct, že doposud to byla největší galashow, kterého jsem se účastnil jako fighter. Poláci to hold umějí nafouknout. Co se týká WAKO, byl to zážitek potkat spoustu výborných fighterů pohromadě. Bohužel jsem ale po postupu s Norem narazil na Rusa, kde mi bylo řečeno, že je to vlastně už finále 🙂 a bylo. Pamatuju si akorát azerbajdžanského rozhodčího, který mě nesmyslně počítal po gongu, když jsem odcházel do rohu, pak napomínal za kolena, který jsem vzápětí dostal od Rusa a vše bylo v pořádku. No zápas jsem po právu prohrál, ale odnáším si asi jiný pohled na rozhodčí na takových soutěžích. A bohužel se to dělo i dalším nejenom českým reprezentantům, ale to jsem asi trochu odbočil :).

V sobotu 6. dubna tě čeká titulový zápas na Noci bojovníků v Dobříši. Máš už nějaký pás ve své sbírce?

Ano, na poličce jich mám čtyři. Jeden profesionální pás EUMS a tři amatérské z evropského poháru WAKO, kterých si nesmírně vážím. Dělám teď akorát místo pro pátý :-).

Tvým soupeřem bude Jan Rudolf. Jaké máš o něm informace?

Ruda je sympaťák a vždy se pozdravíme a prohodíme par slov. Vím, že byl nedávno v Thajsku, tak bude asi vyšvihanej na nohách, tak uvidíme, zda mu to pomůže.

Kolikátý start v Dobříši pro tebe bude?

Letos druhý.

 

Jaká je tvá profesionální bilance?

14 celkem / 9v / 5p.

 

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Hlavně s Toljou a Jurou v Tolja Gym Praha, a s mým tátou v Retro Gymu. Cítím se výborně, těším se na zápas!

Už máš domluvené něco dalšího?

Rád bych se zúčastnil turnaje WAKO v Rakousku, který bude asi 14 dní po Dobříši, ale uvidíme, jak na tom budu zdravotně. Teď bych se rád soustředil na Noc bojovníků.

Chtěl bys do Dobříše pozvat diváky?a

Určitě! Alex Chocholouš připravil letos výbornou startovku, a ten, kdo nedorazí zažít dobříškou atmosféru, bude určitě litovat :).

Předprodej na https://vstupenky.ticket-art.cz/sport/noc-bojovniku-4-15288/
Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz nebo pište na facebook https://www.facebook.com/NocBojovnikuDobris/ a https://www.facebook.com/alexandr.chocholous

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!