Rozhovory
0

Tomáš Hron: Jsem připraven na všechno

Světová špička K-1, Tomáš Hron, bude další hvězdou skvělé startovky na Night of Warriors. Z posledního zápasu mu soupeř utekl, ale i tak má Tomáš letos napilno a my se na něj můžeme těšit již tuto sobotu v Liberci. Tvůj poslední zápas byl/nebyl v pyramidě v polské DSF Kickboxing Challenge. Můžeš nám říct co se […]

Světová špička K-1, Tomáš Hron, bude další hvězdou skvělé startovky na Night of Warriors. Z posledního zápasu mu soupeř utekl, ale i tak má Tomáš letos napilno a my se na něj můžeme těšit již tuto sobotu v Liberci.

Tvůj poslední zápas byl/nebyl v pyramidě v polské DSF Kickboxing Challenge. Můžeš nám říct co se přesně stalo?

Soupeř Kyril Kornilov půl hodiny před začátkem gala řekl, že nenastoupí, že má problémy se žaludkem. Byli jsme oba už zatejpovaní, a on odstoupil. Tak jsem postoupil bez fightu. Já si myslím, že v tom bylo něco jiného, ale to můžu jen spekulovat.

Další zápas tě čeká 6. 4. na galavečeru v Liberci, kde kromě K-1 bude také MMA. Sleduješ tento sport a jak se ti líbí fighcard na Night of Warriors?

Sleduji mma, ale popravdě se vyrojilo hodně nových zápasníků a nestačím to pobírat. Spíš sleduji lidi, co jsou na scéně nějakou dobu a mají něco za sebou.

Startovka je hodně povedená a organizátoři udělali kus práce. Night of Warriors je opravdu jeden z top galavečeru u nás.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř bude Roman Volkov z Ruska. Je to bojovník, který má dobré starty a je nebezpečný hlavně začátkem každého kola. Já jsem připraven na všechno a rozhodně ho nepodcením.

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?

Příprava byla celkem dlouhá, protože po zrušení zápasu na DSF jsem hned naskočil zpátky do tréninku. Jen na jeden den jsem pak ještě vypadl z tempa, když mě pokousal korovec (jedovatý ještěr). Špatná manipulace a bylo. Ale druhý den jsem byl zpět v tréninku. Teď jsem tradičně v Holandsku a poslední část přípravy dolaďuji v Colosseum Utrecht s Danny de Vriesem.

Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Určitě dorazte podpořit bojovníky na Night of Warriors, budeme to potřebovat a každý si přijde na své fanoušek mma i K-1. 6. 4. to bude lítat.

Máš už domluvené něco dalšího?

Ano mám, 26. 4. nastupuji na Fusion FN v Brně. Tak se představím po roce v rodném Brně. 21. 5. Moskva a další kolo turnaje DSF a červenec tradičně Yangames a pravděpodobně se poperu po čtvrté s Romanem Krykliou o světový titul Wako pro. Kontaktovalo mě One championchip, tak uvidím, jak se dohodneme a pak by moje kroky směřovali tam.

Je šance, že tě ještě uvidíme v Glory?

Gory má dnes politiku zaměřenou na mladý talenty, tak uvidíme, co dál. Máme tam za náš gym Matěje Peňáze a Daniho Treone, tak je to tam na nich.

Vstupenky na Night Of Warriors jsou v prodeji na https://www.ticketmaster.cz/…/night-of-warriors-xv-vs…/12207

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *