Rozhovory
0

Jan Greisiger: V Dobříši mě čeká několikanásobný šampion Srbska a mistr světa WAKO

Jan Greisiger je ve výborné formě, jde od vítězství k vítězství a nedávno to poznal jeho protivník v Plzni. V sobotu 6. dubna na Noci bojovníků v Dobříši jde změřit síly s mistrem světa WAKO a my očekáváme výborný zápas a výhru českého borce. Tvůj poslední zápas byl před čtrnácti dny na Atom aréna proti […]

Jan Greisiger je ve výborné formě, jde od vítězství k vítězství a nedávno to poznal jeho protivník v Plzni. V sobotu 6. dubna na Noci bojovníků v Dobříši jde změřit síly s mistrem světa WAKO a my očekáváme výborný zápas a výhru českého borce.

Tvůj poslední zápas byl před čtrnácti dny na Atom aréna proti srbskému soupeři. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem a nebyl to risk vzít fight tak brzy před Dobříší?

Na Atom aréně mi byl soupeř jako vždy několikrát měněn, já všechny odkýval. Nakonec mi přivezli šampiona v boxu, co zápasí i K1, řekl bych, že měl ze mě respekt a byl mezi námi velký výškový rozdíl. K ničemu jsem ho nepustil a tři kola jsem si ním dělal, co chtěl. Zároveň jsem do toho nechtěl výrazně šlapat a jít po knockoutu, jak mám ve zvyku, protože jsem věděl o dalším zápase.

Na Noci bojovníků v Dobříši tě čeká další srbský bojovník, a dokonce ze stejného klubu. Kdo to bude a je výkonnostně lepší, než soupeř z Plzně?

Risk to byl, ale bohužel v našem sportu to už takhle je, půl roku před tím jsem neměl ani jeden zápas, a já beru co je. Čím jsem zkušenější, tím míň si odnáším zranění ze zápasu, ale nechci to zakřiknout Z tohoto zápasu jsem si neodnesl žádné zranění.

Nemáš strach, že si tě v prvním zápase ” nakoukali”?

V Dobříši mě čeká několikanásobný šampion Srbska a Mistr světa WAKO, co má snad jen tři prohry. Asi si mě nakoukali, nicméně já se nesoustředím na jeden typ boje, dobře kopu i boxuju a myslím, že mám širokou nabídku. Tak jsem zvědav, co si připraví. Beru to jako další schod za mým cílem, což je Mistr Světa WAKO PRO, tenhle titul má u nás jen Vondráček a Škvor. A třetí v řadě budu já

 Kde se na zápas připravuješ?

Připravuji se hlavně doma v G-Titán Žatec a občas chodím do Atom gymu, když jsem v Plzni na škole.

Máš už domluvené něco dalšího?

Jako další mě čeká hned za tři týdny zápas v Žatci, kam stále nemůžeme sehnat soupeře, protože se mnou nikdo nechce nastoupit. Je tu nejlepší atmosféra, na akci přijde vždy kolem 600 diváků a udělají parádní kotel, který mi přidá 50 % na výkonu. Doufám, že se teď nezraním, abych mohl nastoupit v Žatci.

Chtěl bys do Dobříše pozvat diváky?

Plán pro tento rok je asi takový: vyhrát Dobříš, Žatec, pak nějaké MČR, abych nasbíral body do repre a těším se na WAKO Evropský pohár K1, který je každý rok v Praze, ten vyhrát. Potom bych se rád nominoval na MS WAKO, kde věřím, že udělám placku, no a na závěr bych se rád utkal o profi titul, který už jsem zmiňoval.

Předprodej na https://vstupenky.ticket-art.cz/sport/noc-bojovniku-4-15288/
Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz nebo pište na facebook https://www.facebook.com/NocBojovnikuDobris/ a https://www.facebook.com/alexandr.chocholous

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *