Rozhovory
0

Ladislav Krištůfek jede bojovat o titul mistra Evropy WMC

Láďa Krištůfek dostal šanci rozšířit počet českých bojovníků vlastních evropský titul WMC. V sobotu nastoupí o tento nejprestižnějších profesionální pás v muaythai na francouzské Korsice. Tvůj poslední zápas bylo vítězství na galavečeru v Jesenici. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem? O výkonu se nedá moc mluvit. Jsem moc rád, že jsem zvítězil, to je […]

Láďa Krištůfek dostal šanci rozšířit počet českých bojovníků vlastních evropský titul WMC. V sobotu nastoupí o tento nejprestižnějších profesionální pás v muaythai na francouzské Korsice.

Tvůj poslední zápas bylo vítězství na galavečeru v Jesenici. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?

O výkonu se nedá moc mluvit. Jsem moc rád, že jsem zvítězil, to je jasné, ale bylo to tak rychlé, že jsem se nestihl zpotit. Takže bůh ví, co bych předvedl v dalších kolech. Ale musím říct, cítil jsem se dobře . S výsledkem spokojený jsem.

O víkendu tě čeká velmi důležitý zápas. Můžeš nám o tom říct něco bližšího?

V sobotu mě čeká zápas o evropského šampiona organizace WMC. V thaiboxu asi nejprestižnější organizace, takže pro mě obrovská čest a zároveň neskutečná výzva. Celé se to odehraje ve Francii na ostrově Korsika.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř Thibault Arias je několikanásobný šampion Francie. Zápasí převážně podle pravidel muaythai. Nějaké drobné informace o něm mám, ale nic velkého.

 Kde jsi absolvoval přípravu a v jaké formě se cítíš?

Celou dobu jsem se připravoval s mým trenérským týmem Viktor Petrlík, Pyoter Nakonechnyi, Michal Hamršmíd, Jiří Mejstřík a Bobas Schulz.
Minulý týden jsem trénoval v Gridin gymu v Bělorusku, kde už jezdíme řadu let. Tam jsme trénovali s velmi kvalitníma sparingama. Doufám, že mám formu a projeví se to v sobotu.
Věřím, že všechny výhry, prohry a moje zkušenosti byly přípravou na tento fight.

Bude možnost to někde sledovat?

Zatím nemám tušení o sledování, ale budu zjišťovat, kde by se dalo on-line. Poté budu sdílet na svých sociálních sítích 🙂

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!