Rozhovory
0

Adam Borovec: Formu mám 100 % nejlepší ve své dosavadní kariéře

Adam Borovec se v sobotu představí v německé organizaci Nova FC, kde bude jeho soupeř domácí Rany Saadeh. Pro Adama to bude nejkvalitnější soupeř v dosavadní kariéře a my mu budeme moct držet pěsti u streamu na facebooku NOVA fighting. Jaké máš informace o soupeři? Bude to pro tebe zatím nejdůležitější zápas v kariéře? Takže […]

Adam Borovec se v sobotu představí v německé organizaci Nova FC, kde bude jeho soupeř domácí Rany Saadeh. Pro Adama to bude nejkvalitnější soupeř v dosavadní kariéře a my mu budeme moct držet pěsti u streamu na facebooku NOVA fighting.

Jaké máš informace o soupeři? Bude to pro tebe zatím nejdůležitější zápas v kariéře?

Takže Rany Saadeh. Je to zápasník, který byl ve své vaze nejvýše 29. na světě podle fightmatrix. Šampion organizace BAMMA, což je jedna ze dvou největších organizaci v Anglii. Určitě nejkvalitnější soupeř v mé dosavadní kariéře.

Jak jsi zvládl upravit váhu?

Celkem jsme dělali dolů 11,1 kg za 6 týdnů. Z toho jenom 4 kg šlo vodou. 3,2 kg zůstalo v sauně, cca 0,8 přirozenou cestou po water loadingu. Bylo to docela náročné, především 2 fázově trénovat naplno v dietě. Nicméně nepochybuju, že mám za sebou nejlepší přípravu, jakou sem mohl mít a za to vděčím především mému trenéru Jakubu Müllerovi a rád bych mu touto cestou ještě jednou poděkoval.

Kde ses na zápas připravoval a v jaké formě se cítíš?

Připravoval jsem se klasicky u nás v JMFS a ještě každý den dopoledne soukromě u Jakuba, na zemi mi pomáhal náš kamarád a trenér, mimochodem bjj black belt, Piotr Kaszta z Berseker team Venganza Racibórz.

Jelikož mám již naváženo, cítím se skvěle 🙂 formu mám 100% nejlepší ve své dosavadní kariéře, takže můžete očekávat parádní fight!

Bude se to dat někde sledovat?

Zápas půjde sledovat online na facebooku NOVA fighting.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!