Rozhovory
0

Michal Vacek v souboji s Jiřím Pávem o titul WMC

V pátek se v Brně na Fusion FN uskuteční bitva mezi Michalem Vackem a Jiřím Pávem o titul WMC (World Muaythai Council). Michal prošel mnoha styly, ale muaythai bylo jeho srdci nejblíž, a právě to bude chtít ukázat před domácím publikem. Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo? Bojovým sportům se věnuji […]

V pátek se v Brně na Fusion FN uskuteční bitva mezi Michalem Vackem a Jiřím Pávem o titul WMC (World Muaythai Council). Michal prošel mnoha styly, ale muaythai bylo jeho srdci nejblíž, a právě to bude chtít ukázat před domácím publikem.

Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo?

Bojovým sportům se věnuji od 9 let, kdy mě táta zapsal na karate, aby se o mě nemusel bát.
Později jsem si chtěl vyzkoušet plnokontaktní zápas, žádné simulování, nadržování rozhodčích apod. Buď na to mám, anebo ne.

Kterými kluby jsi prošel a kteří trenéři tě vedli?

Začal jsem dojíždět na tréninky do Areny Brno k Milošovi Šnédarovi, kde jsem prošel postupně všemi styly kickboxu. Prvně jsem si zkusil lightcontact, v 16 letech už mě pustili do ringu-fullcontact, lowkick a K1. Ve všech stylech jsem se stal amatérským mistrem ČR.

Po maturitě jsem odjel do Amsterdamu, mýt nádobí a trénovat pod nejzkušenějšími v oboru. Dva roky jsem strávil v Mejiro gymu u Andre Manaarta a rok v Ettaki gymu.
Většinu zápasů v Holandsku jsem dokázal vyhrát, a právě toto období považuju za svůj úspěch.
Po návratu do Čech jsem začal trénovat v Jetsaam gymu Brno, pod Martinem Karaivanovem, který mi pomohl sjednotit a obohatit můj styl a připravit mě na Full muay thai. Neberu to jako nějaký styl, je to prostě Boj s využitím všeho, co jsem se za svou cestu naučil a jsem připraven To v Brně ukázat.

Jaká je tvá celková bilance?

Bilance je 67 zápasů, 44 výher.

Na Fusion FN v Brně tě čeká souboj o národní titul WMC vs Jiří Páv. Co říkáš na svého soupeře? Soupeř je určitě kvalitní, ale soustředím se na sebe, svůj výkon a cíl. Přijďte to omrknout.

Vstupenky na galavečer zakoupíte zde:
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/fusion-fn23-ring-fight-zoner-bobyhall-brno-1073160?fbclid=IwAR2bGk-u6d7CMx0EwCrXMT60cin_rSGfkRrh5nt8f3pldMoDqfatVAdV1SM



Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!