Rozhovory
0

Karolína Klusová: Nejvíc nebezpečná jsem já

Dalším želískem v ohni na Arafura games v Austrálii je Karolína Klusová. Karolína přes to, že muaythai trénuje poměrně krátce, už dosáhla značných úspěchů v mezinárodním měřítku. Nyní bude mít další příležitost prokázat své kvality. V Austrálii tě čeká start na turnaji, který je v rámci Arafura Games. Už jsi někdy startovala na takové události?S […]

Dalším želískem v ohni na Arafura games v Austrálii je Karolína Klusová. Karolína přes to, že muaythai trénuje poměrně krátce, už dosáhla značných úspěchů v mezinárodním měřítku. Nyní bude mít další příležitost prokázat své kvality.

V Austrálii tě čeká start na turnaji, který je v rámci Arafura Games. Už jsi někdy startovala na takové události?
S tak velkou soutěži ještě nemám zkušenosti, ale startovala jsem na mistrovství Evropy, které pořádala C.M.T.A pod IFMA organizací, kde jsem vybojovala stříbro a pak také dvakrát v Litvě, tam nám to jde 🙂 Dvakrát jsem dovezla zlato, poprvé si vyzkoušela KO a porazila jsem několikanásobnou mistryni světa IFMA. A pak na velké akci v Itálii, kde jsem vyhrála dvě pyramidy a taky Enfusion, ten byl mazec!


V případě vítězství je možnost přímé kvalitu kvalifikace na Světové hry do USA. Je tato skutečnost pro tebe velká motivace?

To je obrovská motivace, ale když jde o zápas, tak dám do každého všechno. Nejdu do zápasu jen tak….vždy dám do toho všechno. Tak to bude i tady, to můžu slíbit!!!


Znáš složení soupeřů ve skupině a který z nich je nejvíc nebezpečný?

Ano koukali jsme s trenérem Khru Vaňkou na moje soupeřky, já si je jen prohlédnu, co od nich asi očekávat a dál je zkoumá můj trenér, který mě pak perfektně připraví na to, v čem by mě mohly ohrozit. Já už soupeřky neřeším. Nemám důvod. Vím, co mám nejlepší já a to jim prostě vnutím. Takže nejvíc nebezpečná jsem já 🙂

Jak jsi spokojený s přípravou na turnaj a v jaké formě se cítíš?


Před měsícem jsem se vrátila z Thajska, kde jsem měla brutální tréninky i 5 hodin denně, a pak už jsme formu doladili v Como-3 gym 🙂 Teď mám to štěstí a díky všem sponzorům už jsem v Austrálii v Darwinu a makáme tady 14 dní před Arafurou. Takže odhodlání a forma je obrovská!


Jaké jsou tvé sportovní plány na tento rok?

Mým snem jsou IFMA turnaje, jak už mistrovství světa, mistrovství Evropy… IFMA je nejvíc v muaythai, zde boxují nejlepší boxerky světa. Díky C.M.T.A., že se mohu zúčastnit všech turnajů!!!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!