Rozhovory
0

Pyramida muaythai poprvé na Fusion FN

Zítra se můžeme v Brně těšit na další Fusion FN, tentokrát v ringu a poprvé s konceptem 8 členné muaythai pyramidy. V ní bude za naše barvy bojovat Jan Pajtaš, Štěpán Guba, Filip Gorol, Dag Hoke, Vladimír Lengál a Richard Fleischer. Za Slovensko nastoupí Štefan Sipoš a Dalibor Ficek. Jan Pajtaš Jak dlouho trénuješ muaythai? […]


Zítra se můžeme v Brně těšit na další Fusion FN, tentokrát v ringu a poprvé s konceptem 8 členné muaythai pyramidy. V ní bude za naše barvy bojovat Jan Pajtaš, Štěpán Guba, Filip Gorol, Dag Hoke, Vladimír Lengál a Richard Fleischer. Za Slovensko nastoupí Štefan Sipoš a Dalibor Ficek.

Jan Pajtaš

Jak dlouho trénuješ muaythai? Muaythai se věnuji zhruba 6 let, ale z toho poslední dva roky aktivně, dřív jsem býval spíš hobby. Začínal jsem ve zlínském Sad Gymu, ale chtěl jsem to posunout na vyšší úroveň a chtěl jsem se stát profesionálem, tak snad se mi ta cesta nějakým způsobem naplní.

Co říkáš na svého soupeře? Tak soupeře ještě nějak nastudovaného nemám, tohle nechávám na mých trenérech Zdeňku Pernicovi a Tomášovi Hronovi. Většinou to řešíme až den před zápasem, na co si dávat pozor a co si prosadit. A vím, že je to nějaký divočák z Teplic, tak uvidíme, určitě to bude pěkný zápas

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Tak na Fusion FN, respektive na muaythai pyramidu, jsem se připravoval v brněnském Hron gymu a Gauny teamu, mezitím jsem absolvoval dva kempy v Holandsku v Colosseum gymu, kde jsme potřebovali nadrilovat tu neortodoxní holandskou školu, cítím se opravdu ve skvělé formě makám v gymu dvakrát denně každý den, takže natrénováno mám, teď už to tam jen nechat.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Do tréninku jsme zařadili hodně věci na vytrvalost a fyzičku, ta bude potřeba při pyramidě. Jako je tam ještě hodně faktorů jako je tvrdost, bojovnost a mít dobře nastavenou hlavu, ale to jsou věci, které si myslím, že jen tak nenatrénuješ, musíš to mít v sobě.

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Jasně, do Brna na Fusion FN bych chtěl pozvat všechny nadšence bojových sportů, doufám, že tam bude pekelná atmosféra a jsem přesvědčený, že si večer užijete, protože vás čekají opravdu kvalitní zápasy.

Filip Gorol

Jak dlouho trénuješ muaythai? Muaythai trénuji už 5 nebo 6 let, nepočítám do toho zranění, kdy jsem vynechal dlouhodobě tréninky.

Co říkáš na svého soupeře? Soupeř je kvalitní, má už určitě něco za sebou, takže se těším na super fight.

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Na pyramidu jsem se připravoval u nás v Leonidasu, kde se cítím na tréninku nejlépe, ale měli jsme tréninky i s jinými kluby. Forma si myslím, že je taková, jaká by měla být, takže já a trenér jsme spokojeni.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Do tréninku jsme zařadili hodně speciálních prvků, ale ty chceme ukázat až v ringu

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Chtěl bych pozvat všechny fanoušky tohoto sportu, a i ty kteří možná tolik o tomto sportu neví, protože je to úžasný sport, ve kterém je úcta a pokora na prvním místě.

Dag Hoke

Jak dlouho trénuješ muaythai? Thaiboxu se věnuju 4 roky, předtím jsem několik let boxoval.

Co říkáš na svého soupeře? Všichni soupeři v celé pyramidě jsou kvalitní zápasnici a nepodceňuji nikoho.

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Samozřejmě se cítím připravený na 100 % a ladění formy probíhalo v novém týmu ve Spejbl gymu.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Speciálního asi nebylo nic, celkově se mi změnily tréninky od přestupu do nového týmu.

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Samozřejmě zvu všechny, co mě podporují a zvu hlavně všechny příznivce muaythai. Myslím, že uvidí hezké zápasy a mají se na co těšit.

Vladimír Lengál

Jak dlouho trénuješ muaythai? Muaythai trénuji poctivě 3 týdny, zaměřuji se na pyramidu. 😊

Co říkáš na svého soupeře? Soupeř je kvalitní.

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Připravoval jsem se u Martina Kališe v MTM boxing Brno, v thaiboxu má své odzápaseno a jsme kamarádi. Tímto mu děkuji za jeho čas! Jinak samozřejmě u nás doma ve Znojmě. Jsem ve skvělé formě, cítím se 100% připravený.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Nezařadil, bude to sice náročné, ale věřím, že moje cesta bude úspěšná!! Už se těším do ringu!

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Samozřejmě bych chtěl do Brna pozvat všechny fanoušky bojových sportů a mé kamarády ze Znojma, a hlavně z Brna.

Štěpán Guba

Jak dlouho trénuješ muaythai? Muaythai trénuju už zhruba od roku 2012.

Co říkáš na svého soupeře? Můj soupeř je určitě kvalitní, ale nikdy to moc neřeším. Koho dostanu, s tím zápasím.

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Na pyramidu jsem se připravoval jako na každý zápas, takže na maxim.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Celá má příprava probíhala u nás v MUAY THAI OLOMOUC a za sebe musím říct, že s každým dalším zápasem se cítím být ve stále lepší formě. Pár vychytávek na pyramidu jsem natrénoval, ale to ukážu až v ringu.

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Do Brna bych chtěl určitě pozvat všechny milovníky bojových sportů, protože když se podíváte startovku, tak se máte určitě na co těšit.

Richard Fleischer

Jak dlouho trénuješ muaythai? Muaythai ako také trénujem asi pol roka. Predtým som niekoľko rokov trénoval K1.

Co říkáš na svého soupeře? Svojich súperov nepoznám a preto sa k nim neviem vyjadriť.

Kde ses na pyramidu připravoval a v jaké formě se cítíš? Pripravoval som sa v Jetsaam gym Brno. Myslím si, že forma je dobrá, ale to sa ukáže v piatok.

Zařadil jsi do tréninku něco speciálního, když se jedná o pyramidu? Začal som piť viacej čistú vodu

Chtěl bys do Brna pozvat diváky? Všetkých ktorých by som na zápase rád videl, som už pozval osobne.

-71 KG, FUSION-FN MUAYTHAI PYRAMIDA – ČTVRTFINÁLE 1, 3×3 MIN
1.Richard Fleischer (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Štefan Sipoš (Thaibox club Ružinov 821, Slovakia)

-71 KG, FUSION-FN MUAYTHAI PYRAMIDA – ČTVRTFINÁLE 2, 3×3 MIN
2.Jan Pajtaš (Hron Gym Brno, Czech rep.)
Filip Gorol (Leonidas Gym Dubí, Czech rep.)

-71 KG, FUSION-FN MUAYTHAI PYRAMIDA – ČTVRTFINÁLE 3, 3×3 MIN
3.Štěpán Guba (Muay Thai Olomouc, Czech rep.)
Dalibor Ficek (Boxerňa Žilina, Slovakia)

-71 KG, FUSION-FN MUAYTHAI PYRAMIDA – ČTVRTFINÁLE 4, 3×3 MIN
4.Vladimír Lengál (RK-VT Znojmo, Czech rep.)
Dag Hoke (Spejbl Gym Praha, Czech rep.)

Vstupenky na galavečer zakoupíte zde: 
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/fusion-fn23-ring-fight-zoner-bobyhall-brno-1073160?fbclid=IwAR2bGk-u6d7CMx0EwCrXMT60cin_rSGfkRrh5nt8f3pldMoDqfatVAdV1SM

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!