Rozhovory
0

Tomáš Hron: Těším se na skvělou atmosféru, která je v Brně naprosto top

Další zápas skvělého bojovníka K1 Tomáše Hrona uvidí diváci tento pátek na Fusion FN v Brně. Tomáš zde nastupuje před domácím publikem a vždy je odmění výborným výkonem. Tentokrát se střetne se soupeřem z Rumunska. Nedávno jsi měl zápas na Night of Warriors a v pátek to bude Fusion FN v Brně. Vyhovuje ti takhle […]

Další zápas skvělého bojovníka K1 Tomáše Hrona uvidí diváci tento pátek na Fusion FN v Brně. Tomáš zde nastupuje před domácím publikem a vždy je odmění výborným výkonem. Tentokrát se střetne se soupeřem z Rumunska.

Nedávno jsi měl zápas na Night of Warriors a v pátek to bude Fusion FN v Brně. Vyhovuje ti takhle častá zápasová frekvence?

Tak pro mě je tahle frekvence lepší než dlouhá pauza mezi zápasy. Udržím se ve formě a nemám delší výpadky zápasového tempa. Samozřejmě zaleží, jak je zápas těžký a na soupeři. Těžkých zápasů se nedá tolik zvládnout v krátkém čase.

Jak v tak krátké pauze mezi duely regeneruješ?

Regeneraci mám doma tu nejlepší, využíván kryo terapii a musím říct, že na mě má fantasticky účinek. Během pár dní jsem vždy zregenerovaný.

A taky je důležitý začít něco dělat co nejdřív po zápase, lehčí aerobní aktivita klidně i druhý den, pokud to tělo zvládne. Největší chyba je nic nedělat.

Kdo tě v Brně čeká tentokrát a co o něm víš?

Čeká mě rumunský soupeř asi 120 kg těžký. Je to takový tank, co tlačí neustále dopředu. Myslím, že předvedeme slušnou řežbu.

Jak se před zápasem cítíš a chtěl bys do Brna pozvat diváky?

Cítím se super a jsem připraven jako vždy. Těším se na skvělou atmosféru, která je v Brně naprosto top. Určitě dorazte podpořit bojovníky, bude na co koukat.

Vstupenky na galavečer zakoupíte zde: 
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/fusion-fn23-ring-fight-zoner-bobyhall-brno-1073160?fbclid=IwAR2bGk-u6d7CMx0EwCrXMT60cin_rSGfkRrh5nt8f3pldMoDqfatVAdV1SM

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!