Rozhovory
0

David Kozma se chystá ukončit ruského Shurkeviche ukončit před limitem

David Kozma má naváženo na zítřejší RCC, kde ho v kleci bude čekat domácí Alexey Shurkevich. V sázce není jen další výhra v řadě, ale i dlouhodobější kontrakt právě s touto ruskou organizací RCC. Svůj poslední zápas měl David v březnu, kdy porazil Samuela Piráta Krištofiče, a po pětikolové bitvě obhájil pás organizace Oktagon MMA ve velterové váze. Prakticky hned po tomto […]

David Kozma má naváženo na zítřejší RCC, kde ho v kleci bude čekat domácí Alexey Shurkevich. V sázce není jen další výhra v řadě, ale i dlouhodobější kontrakt právě s touto ruskou organizací RCC.

Svůj poslední zápas měl David v březnu, kdy porazil Samuela Piráta Krištofiče, a po pětikolové bitvě obhájil pás organizace Oktagon MMA ve velterové váze. Prakticky hned po tomto zápase v Ostravě se začal připravovat na svého nynějšího soupeře. „Bohužel se mi nepodařilo vyjet na žádný kemp, ale s přípravou jsem spokojený. Navázal jsem na přípravu na zápas s Pirátem, takže formu mám dobrou jako do každého zápasu,“ zhodnotil přípravu David.

David má ostré lokty a nabroušené je má i do tohoto zápasu, nicméně dobře ví, že nechat rozhodnutí na rozhodčích není v zahraničí ideální, a tak se soupeře bude snažit ukončit před limitem. „Můj soupeř je Alexey Shurkevich z Ruska. Stejně starý jako já s bilancí 7-2. Je to celkem tvrdý stand up fighter. Na zemi není rád a vždy vstává nahoru. Očekávám podobný zápas jako s Kerteszem. Jen tohle ukončím před limitem,“ dodal David.

David nám také řekl, kam bude v případě výhry směřovat jeho kariéra. „V případĕ úspĕchu podepíšu kontrakt s RCC na více zápasů. V Oktagonu budu ale dále obhajovat”.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!