Rozhovory
0

Makhmud “Mach” Muradov novou posilou OKTAGON MMA

Organizace OKTAGON MMA získává do svých řad další velkou hvězdu. Černožluté barvy bude od této chvíle nosit populární a talentovaný uzbecký bijec Makhmud Muradov. Velkou budoucnost v něm na první pohled viděl i FloydMayweather, který ho angažoval jako vůbec prvního MMA bojovníka ve svém TMT týmu. Nyní se devětadvacetiletý borec pyšní skóre 19-6 a na svém kontě má senzačních 9 […]

Organizace OKTAGON MMA získává do svých řad další velkou hvězdu. Černožluté barvy bude od této chvíle nosit populární a talentovaný uzbecký bijec Makhmud Muradov.

Velkou budoucnost v něm na první pohled viděl i FloydMayweather, který ho angažoval jako vůbec prvního MMA bojovníka ve svém TMT týmu. Nyní se devětadvacetiletý borec pyšní skóre 19-6 a na svém kontě má senzačních 9 vítězství v řadě, kterého ho řadí mezi světovou špičku.

„Je to tam! Podepsali jsme smlouvu na čtyři zápasy a ten první se bude konat 8. 6. v Bratislavě. Moc se na vás těším, děkuju za podporu a OKTAGONu děkuju za možnost u nich zápasit,” vzkazuje fanouškům po podpisu smlouvy Muradov.

“Jsme velmi rádi, že řady #OktagonFamily rozšířil právě Mach. To, na čem jsme se dohodli a kam bude směřovat, nadchne nejen nás, ale všechny fanoušky MMA a sportu jako takového. Je to opět projekt, který je extrémně zajímavý pro obě strany a všichni se jen můžeme těšit, kam nás to až zavede,” komentuje podepsání nové posily promotér organizace Ondřej Novotný.

Na vyjednávání podmínek se podílel také Jakub Votava ze SportInvest, která v těchto jednáních Muradova zastupuje a Muradov nakonec s organizací OKTAGON MMA podepsal smlouvu na čtyři zápasy.  Vůbec poprvé se na něj fanoušci mohou těšit již 8. 6. na turnaji OKTAGON 12 v Bratislavě, kde se představí v hlavním zápase PRELIMS karty. Ta bude k vidění pouze na www.oktagon.tv a nebo přímo na místě, v největší slovenské aréně. Lístky jsou k dostání na Ticketportal.sk a Muradov je bezesporu dalším velkým tahákem této sportovní události. 

Betty Šulcová

PR manažerka

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!