Rozhovory
0

Michal Reissinger: Nebaví mě zápasy s bezejmennými outsidery

Nejlepší pozvánkou od Michala Reissingera na Heroes Gate je jeho poslední zápas na tomto galavečeru, kde proti Uku Jürjendalovi předvedl parádní obrat a z téměř prohraného zápasu vyšel jako vítěz. Tentokrát bude Michalův soupeř na Podvinném mlýně holandský tvrďák Dexter Suisse. Nedávno sis na akci ve Spejbl gymu zkusil zápas v klasickém boxu. Jak ti […]


Nejlepší pozvánkou od Michala Reissingera na Heroes Gate je jeho poslední zápas na tomto galavečeru, kde proti Uku Jürjendalovi předvedl parádní obrat a z téměř prohraného zápasu vyšel jako vítěz. Tentokrát bude
Michalův soupeř na Podvinném mlýně holandský tvrďák Dexter Suisse.

Nedávno sis na akci ve Spejbl gymu zkusil zápas v klasickém boxu. Jak ti tento styl bez nohou sedí a nepřemýšlíš o nějakém ostřejším duelu?

Nad zápasem v boxu jsem přemýšlel už delší čas. Na UPC 5, což je v podstatě pouze pár exhibičních zápasů našich soukromkářů, nám odpadl jeden boxer, tak jsem to den předem vzal jako záskok, zejména proto, aby se ten druhý, který se na to připravoval více jak dva měsíce a makal jako kůň, dostal do zápasu. V podstatě to byl ostřejší sparing, ale rád si zápas v profi boxu zkusím. Nejde mi o nějaký žebříčky. Profi box se mi hnusí. Je to špína a politika. Dám si zápas, třeba dva, když to půjde a bude o mě zájem, ale nějaký ambice tam opravdu nemám.

Nyní tě čeká zápas na Heroes Gate, kde ses naposledy blýskl v souboji s Uku Jürjendalem. Jak na tento duel vzpomínáš?

Na zápasem s Ukem vzpomínám samozřejmě v tom nejlepším. Co může být pro zápasníka lepší, než když otočí téměř prohraný zápas? Celkově jsem rád, že jsem se Heroes gate mohl zúčastnit a že tam budu boxovat znova. Je to stálice mezi českými galavečery.

Kdo bude nyní tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř je Dexter Suisse z Holandska. Soupeře znám, dokonce jsem s ním několikrát v Holandsku spároval. Je to tvrďák, má pořádný granáty a fýzu. Taky je z týmu Rica Verhoevena, takže bude zvyklej i na bomby. Prostě docela oříšek, ale na druhou stranu i výzva. Chci ho porazit. Nebaví mě zápasy s bezejmennými outsidery.

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?

Bohužel mě provází delší čas zdravotní komplikace, ale občas si už říkám, že na antibiotikách zápasím vždycky nejlíp. Natrénováno mám dost, fýza tam je. Dovedu si představit, že kdybych byl 100 % zdravý, že bych se cítil v životní formě, ale na kdyby se nehraje. Mike Tyson měsíc netrénoval, bral antibiotika a pak vyhrál v prvním kole, takže nějaký kašílky a podobný, to jsou jenom výmluvy. Jdu do toho naplno a pro výhru udělám vše.

Chtěl bys na Heroes Gate pozvat diváky?

O tom žádná. Přijď nám fandit. Bude to maso, to už nezažiješ!

Vstupenky zakoupíte zde: 
https://www.ticketstream.cz/akce/heroes-gate-22-zapasy-mma-k1-box-galavecer-bojovych-sportu-124788

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!