Pozvánky
0

OKTAGON MMA hlásí další posilu!

OKTAGON MMA se rozrůstá o další zvučné jméno. Jeho řady totiž nově rozšiřuje David Dvořák, který v uplynulých dnech podepsal smlouvu. Suverénní česká jednička v muší váze a bojovník, který zaujímá i 44. místo ve světě, podle žebříčku FighMatrix.  David Dvořák už s OKTAGONEM ale spolupracoval, sice ne jako bojovník, nýbrž trenér, když byl v roce 2016 po boku […]

OKTAGON MMA se rozrůstá o další zvučné jméno. Jeho řady totiž nově rozšiřuje David Dvořák, který v uplynulých dnech podepsal smlouvu. Suverénní česká jednička v muší váze a bojovník, který zaujímá i 44. místo ve světě, podle žebříčku FighMatrix. 

David Dvořák už s OKTAGONEM ale spolupracoval, sice ne jako bojovník, nýbrž trenér, když byl v roce 2016 po boku Jaroslava Pokorného trenérem českého týmu v první sérii show OKTAGON Výzva. 

„Máme velkou radost, že se k nám vrací trenér první série OKTAGON Výzvy, protože společně jsme celý ten příběh začali a teď v něm můžeme pokračovat. David je skvělý zápasník, a ještě lepší člověk. O to ta spolupráce je pro nás přínosnější, milejší a o to se na ní víc těšíme,“ komentuje příchod nové posily promotér Ondřej Novotný.

David Dvořák se v současné době pyšní famózní bilancí 16-3. Na svém kontě má suverénních 12 vítězství v řadě. A vzhledem i ke své váhové kategorii, kde to není vůbec běžné, ukončil všechny tyto zápasy před limitem. 

Betty Šulcová, Neruda Production s.r.o.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!