Pozvánky
0

Nabitá karta na Oktagon MMA v Bratislavě

Oktagon MMA nabírá na síle a fightcard, kterou uvidíme 8. 6. v Bratislavě je toho jasným důkazem. Hlavní zápas večera obstará slovenská hvězda Attila Végh, pro kterého to bude zatěžkávací zkouška před všemi očekávaným duelem s Karlosem Vémolou. Jeho soupeřem na stadionu Ondreje Nepely bude zkušený Američan Virgil Zwicker, který si v kariéře prošel organizacemi […]

Oktagon MMA nabírá na síle a fightcard, kterou uvidíme 8. 6. v Bratislavě je toho jasným důkazem. Hlavní zápas večera obstará slovenská hvězda Attila Végh, pro kterého to bude zatěžkávací zkouška před všemi očekávaným duelem s Karlosem Vémolou. Jeho soupeřem na stadionu Ondreje Nepely bude zkušený Američan Virgil Zwicker, který si v kariéře prošel organizacemi jako Strikeforce, KSW a hlavně Bellator.

Po prohraném titulovém zápase s Davidem Kozmou jde do dalšího ostrého střetu Samuel Pirát Krištofič. Čeká ho se skórem 21-7 Brazilec Anderson Queiroz v zápase, ve kterém si Pirát nesmí dovolit prohrát, aby neztratil kontakt na československou špičku.

Hodně se očekává od diskutovaného zápasu Gábor Boráros vs Jan Janka. Gábor naposledy prohrál v souboji o titul s Davidem Kozmou, když se v zápase zranil a určitě nepředvedl všechno, co by chtěl. Tu možnost bude mít nyní s Honzou Jankou, který má po vítězné šňůře za sebou dvě prohry, ale s výbornými soupeři a atraktivita zápasu je zaručena.

Macha Muradova v sobotu čeká v Oktagon MMA premiéra a organizátoři ho nijak nešetří. Hned na uvítanou mu přichystali brazilského Alberta Udu, který v roce 2016 startoval v UFC, tedy organizaci, která je cílem i pro Macha.

Další borec, který má slušně nakročeno do UFC je Ľudovít Klein. Lajoš si naposledy poradil s Arbi Mezhidovem a nyní ho čeká William Lima, který v dosavadní kariéře prohrál pouze jednou.

Po zranění se vrací zpět do zápasu Veronika Rodová a určitě bude chtít navázat na formu z posledního zápasu, kdy porazila Claru Ricignuolo. Video z jejich zápasu má dokonce na youtube 1,6 milionů shlédnutí. Její soupeřkou bude Cornelia Holm, která má za sebou úspěšnou amatérskou kariéru v IMMAF, v profi startovala na Cage Warriors a fanoušci ji můžou znát i z reality show EFC z Jihoafrické republiky.

Další škála fightů na nejlepší MMA kartě, co tu zatím byla, je našlapaná domácími i zahraničními bojovníky a rozhodně to musíte vidět ať už v Bratislavě na stadionu Ondreje Nepely nebo doma u obrazovek.

Lístky 👉 https://bit.ly/OKTAGON12

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!