Rozhovory
0

Martina Panáčková: Miluji thajské lapy a pak tvrdé drilly

Viki Bulínová připravila rozhovory s boxerkami Women campu: První, koho si představíme bude Martina. Sice tu s námi byla jenom dva dny, ale i tak se stihla zapsat do našich srdcí, jako Martina Modrá. Martina PanáčkováVáha: 70 kgVýška: 168 cmVěk: 30 letKlub: Jetsaam gym BrnoPovolání: Manažerka v IT/ trenérkaPočet zápasů: 12 (thaibox, kickbox, sanda, mma) […]

Viki Bulínová připravila rozhovory s boxerkami Women campu: První, koho si představíme bude Martina. Sice tu s námi byla jenom dva dny, ale i tak se stihla zapsat do našich srdcí, jako Martina Modrá.

Martina Panáčková
Váha: 70 kg
Výška: 168 cm
Věk: 30 let
Klub: Jetsaam gym Brno
Povolání: Manažerka v IT/ trenérka
Počet zápasů: 12 (thaibox, kickbox, sanda, mma)

Kdo je tvou inspirací v bojových sportech?

Jirka Procházka je mým vzorem nejen proto, že je nejlepším český MMA zápasníkem. Ale proto, že mám tu možnost, potkávat ho osobně na trénincích v Jetsaam gymu v Brně a vidím, jak tvrdě maká a jde si za svými cíli. Je hodně svědomitý v přípravě a myslím si, že takovou chuť vyhrávat by měl mít každý zápasník . Z holek je mým vzorem Valentina Schevcenko, protože je radost koukat na její skvělou techniku. Ráda sleduji, jak přenáší všechny prvky z thajského boxu do jejích MMA zápasů.

Máš nějakého domácího mazlíčka?

Doma mám Zlatého retrievera. Jmenuje se Buddy a největší relax pro mě je, když ho můžu vzít na dlouhou procházku do lesa.

Co tě nejvíce baví na tréninku?

Miluji thajské lapy a pak tvrdé drilly. Nevadí mi jednu věc opakovat tisíckrát. Trénink dělá Mistra.

Nejoblíbenější část že života zápasníka?

Letní oddílové soustředění Jetsaam gymu. Kde všichni z teamu makají na 100% a zároveň se utužuje kolektiv.

Jak se ti líbil kemp?

Kemp jsem si moc užila a trochu mě mrzí, že jsem nemohla zůstat až do konce. Všechno bylo skvěle zorganizované a všechny holky moc šikovný i přesto, že každá měla úplně jiný styl boje. Ráda se v budoucnu zúčastním podobného kempu zas 🙂

Díky:
Sting.cz
Ipponshop.cz
TOP Recruit
Ultimatesports.cz
Edgarpower
C.M.T.A.
-X-

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!