Rozhovory
0

David Vinš: Nic mě nezastaví v mojí cestě za obhajobou

Loňský vítěz prestižní pyramidy těžkých vah na Yangames Fight Night, David Vinš, se pokusí svůj úspěch zopakovat již tento čtvrtek 25. 7. ve Žlutých lázních. Poslední červencový čtvrtek bude tradičně ve Žlutých lázní postojová paráda Yangames Fight Night a po roce opět s tvojí účastí. Jaké máš na loňský turnaj vzpomínky?Zdravím všechny čtenáře Czechfighters! No […]

Loňský vítěz prestižní pyramidy těžkých vah na Yangames Fight Night, David Vinš, se pokusí svůj úspěch zopakovat již tento čtvrtek 25. 7. ve Žlutých lázních.

Poslední červencový čtvrtek bude tradičně ve Žlutých lázní postojová paráda Yangames Fight Night a po roce opět s tvojí účastí. Jaké máš na loňský turnaj vzpomínky?
Zdravím všechny čtenáře Czechfighters! No vzpomínky jsou úžasné na celý ten večer. Minulý rok jsem do přípravy na Yangames dal opravdu všechno a
měl jsem obrovskou radost, že jsem zvítězil. Bylo tam spoustu super okamžiků, ale největší byl finálový zápas, kdy mě poslední minutu v posledním kole hnalo publikum proti Srbovi takovým stylem, že jsem v tu chvíli byl nesmrtelný.

Opět tě letos čeká účast v osmičlenné pyramidě. Co podle loňských zkušeností je podle tebe důležité pro další úspěch?
No nejdůležitější je určitě neztrácet koncentraci mezi zápasy a hlavně žádné zranění. Pyramida je opravdu hodně zrádná a ještě ke všemu pyramida supertěžkých vah. To už opravdu musí člověk taktizovat, aby došel až do finále.

Z druhého konce pyramidy půjde další český bojovník a to Daniel Škvor. Jak by se ti líbilo české finále, které by zároveň bylo odvetou?
Tím rozhodně nepohrdám a jsem připravený na to, že pokud oba projdeme až do finále, nechám v ringu duši.

Znáš některé další účastníky?
Znám skoro všechny. Někteří jsou skutečně zkušení zápasníci, proto bude tento ročník určitě výjimečný!

S jakou váhou budeš nastupovat do zápasu?

Váhu teď moc neřeším, jdu spíš na pocit, ale momentálně mám okolo 105 kg.

Jak dlouho se na Yangames připravuješ a jaká je skladba tréninků?
V tréninku jsem furt a závěr přípravy byl 6 týdnů, kde jsem měl 2-3 fázovky s různou specializací.

Kdo ti v přípravě nejvíce pomáhá?
Určitě celý H&S Team a celé trenérské vedení, které mi zajišťuje skvělé podmínky pro tréninky. Samozřejmě i všichni sponzoři a určitě podpora mých úžasných fanoušků!

Chtěl bys do Žlutých lázní pozvat diváky?
Přijďte podpořit nejen mě, ale i všechny domácí bojovníky, kteří tam pro vaši zábavu budou bojovat na život a na smrt. Já vám za sebe mohu slíbit, že jsem připraven na všechno a nic mě nezastaví v mojí cestě za obhajobou.

Máš už domluvené něco dalšího?
Nechci zatím nic prozrazovat, ale budeme mít zajímavý podzim 🙂

Vstupenky zakoupíte zde: 
https://www.ticketmaster.cz/artist/yangames-fight-night-7-vstupenky/1014815?int_cmp_name=Yangames-Fight-Night-7&int_cmp_id=CZ-10004-912&int_cmp_creative=Sports-main-4&tm_link=tm_ccp_Sports_main_Yangames-Fight-Night-7


Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!