Rozhovory
0

Daniel Škvor poprvé v pyramidě na Yangames Fight Night

To, že Yangames Fight Night je velmi kvalitní turnaj, dokazuje i účast zápasníka Glory Daniela Škvora. Daniel se více orientuje na lightheawyweight, ale nejdříve to chce “vystřílet” ve Žlutých lázních v těžké. Na Yangames Fight Night tě tentokrát čeká start v pyramidě. Po kolikáté zde budeš zápasit a dostal jsi nabídku na pyramidu už před […]

To, že Yangames Fight Night je velmi kvalitní turnaj, dokazuje i účast zápasníka Glory Daniela Škvora. Daniel se více orientuje na lightheawyweight, ale nejdříve to chce “vystřílet” ve Žlutých lázních v těžké.

Na Yangames Fight Night tě tentokrát čeká start v pyramidě. Po kolikáté zde budeš zápasit a dostal jsi nabídku na pyramidu už před tím?

Budu zápasit potřetí a na pyramidu jsem nedostal nabídku ani teď, k tomu se ale dostaneme.

Ty jsi v poslední době upravoval váhu směrem dolů. Proč tomu tak bylo?

Mně šla váha dolů postupně sama po úpravě jídla a změně tréninku, kde jsem začal trénovat s Evženem Simachinem více box po staru, což mi sedělo, ale ani dřív jsem nebyl těžký, moje stabilní váha je kolem 95 kg a do těžké jsem se vyloženě vyžral na sílu kvůli nabídce z Glory, což ale moc dobře nefunguje.

Kolik kilogramů budeš mít v pyramidě?

Pyramidu budu mít cca kolem 97 kg.

Co říkáš na její složení?

Když pominu první ročníky, tak za poslední roky je složení letos hodně kvalitní.

Z druhého konce pyramidy jde David Vinš. Jak by se ti líbilo české finále, které by zároveň bylo odvetou?

Zápas s Vinšem pro mě není podstatný, ale určitě je zajímavý pro okolí. Jak jsem řekl, já se v téhle váze angažovat nechci, pyramidu jsem vzal na sílu jako náhradník za Palce, protože s promotérem máme dobré vztahy.

Kde se na pyramidu připravuješ a zařadil jsi do přípravy něco speciálního, když může jít o víc zápasů?

Připravuju se klasicky u nás ve Spejblu a byl jsem v Brně za Hronem. Původně jsem měl dohodnutý superfight v křížové váze (lightheavyweight), takže na pyramidový systém jsme žádnou speciál přípravu nedělali.

Chtěl bys do Žlutých lázní pozvat diváky?

Kdo přijde, určitě zažije jeden z nejlepších postojových večerů u nás, Yangames žluťáky jsou od začátku super nabité galavečery.

Máš už domluvené něco dalšího a jak to vypadá s tvým dalším startem v Glory?

Domluvené nic nemám, klasicky Heroes Gate na podzim, zima Lucerna. Glory smlouva ještě běží, ale bylo nám řečeno, udělat pár zápasů v lhw -95 a pak dostanu fight v moji nižší váze, ale moc ta představa nevychází, odstartovat šňůru jsem chtěl na Yangames. Nevadí, budeme muset vystřílet prasata, pak se do toho pustíme.

Vstupenky zakoupíte zde: 
https://www.ticketmaster.cz/artist/yangames-fight-night-7-vstupenky/1014815?int_cmp_name=Yangames-Fight-Night-7&int_cmp_id=CZ-10004-912&int_cmp_creative=Sports-main-4&tm_link=tm_ccp_Sports_main_Yangames-Fight-Night-7

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!