Rozhovory
0

Radoslav Vilhelm: Jsem připravený pokorně ukázat, co je ve mně

Radoslav Vilhelm se opět vrací do Žlutých lázní na galavečer Yangames Fight Night, kde v loňském roce zvítězil. Nyní bude jeho soupeřem Melvin Vachoušek. Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo? Bojovým sportům se věnuji od svých 15 ti let, takže to jsou nějaké 3 roky. K bojovým sportům mě […]

Radoslav Vilhelm se opět vrací do Žlutých lázní na galavečer Yangames Fight Night, kde v loňském roce zvítězil. Nyní bude jeho soupeřem Melvin Vachoušek.

Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo?

Bojovým sportům se věnuji od svých 15 ti let, takže to jsou nějaké 3 roky. K bojovým sportům mě přivedlo to, že můj pradědeček byl dvojnásobný Mistr ČR v boxu a já jsem ze zvědavosti chtěl zkusit, jestli to mám v sobě.

Kterými kluby jsi prošel a kteří trenéři tě vedli?

Prošel jsem si několika kluby. Začal jsem jako čistý boxer u Jiřího Jaroše, poté jsem přidal nohy v kickboxerském klubu Baníku Most pod vedením pana Bajka. Další klub byl Kuro gym Osek pod vedením Davida Kubáta a ve finále jsem dostal tu možnost makat a zápasit za Spejbl Gym Praha pod vedením Ondřeje Hutníka a Michala Vančury, po které jsem hned šáhnul a jsem jim moc vděčný za to, jak se mi věnují.

Jaká je tvá celková zápasová bilance?

Moje bilance je 7 výher a 3 prohry.

Ve čtvrtek budeš startovat na Yangames Fight Night. Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř je Melvin Vachoušek. O soupeři vím, že je z kvalitního klubu a že je vysoký, stejně jako všichni soupeři, co jsem kdy měl.

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a v jaké formě se cítíš?

S přípravou jsem maximálně spokojený, poslední rok díky týmu, co mám okolo sebe, žiju svůj sen a na zápas jsem se mimo hlavní přípravy ve Spejbl gymu připravoval bezprostředně před zápasem i v holandském Colosseu, kde jsem trénoval s kapacitami a snažil jsem se ukázat, co je ve mně a během toho na mě dohlížel celou dobu Tomáš Hron, takže to byla extra motivace. Do přípravy jsem dal všechno tak jako vždy a jsem připravený pokorně ukázat, co je ve mně.

Chtěl bys do Žlutých lázní pozvat diváky?

Žluté lázně patří podle mě k nejprestižnějším galavečerům v České republice, a i když je dneska každý blázen do MMA, tak si myslím, že by se měli všichni jít podívat také na pořádnou stand up akci.

Máš už domluvené něco dalšího?

O všech mých zápasech rozhoduje tým okolo mě, takže co mi domluví, do toho jdeme. Chtěl bych tady poděkovat mým trenérům, mému taťkovi, který se mnou všechno prochází a drží se mnou ve všem a mé rodině – mamce a mé ségře.

Vstupenky zakoupíte zde: 
https://www.ticketmaster.cz/artist/yangames-fight-night-7-vstupenky/1014815?int_cmp_name=Yangames-Fight-Night-7&int_cmp_id=CZ-10004-912&int_cmp_creative=Sports-main-4&tm_link=tm_ccp_Sports_main_Yangames-Fight-Night-7

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!