Pozvánky
0

Další Oktagon výzva je tu. Koho v ní uvidíme?

Zatímco stále odeznívají dozvuky velkolepého turnaje OKTAGON 13 z pražské Štvanice, už tuto středu padne první klapka v pořadí již čtvrté série reality show OKTAGON Výzva. Šanci začít svou kariéru nebo nakopnout novou etapu a vstoupit do podvědomí nejen fanoušků MMA, ale ještě dál, tentokrát dostávají vůbec poprvé ženy! Osm vyvolených a tedy čtyři Češky a čtyři […]

Zatímco stále odeznívají dozvuky velkolepého turnaje OKTAGON 13 z pražské Štvanice, už tuto středu padne první klapka v pořadí již čtvrté série reality show OKTAGON Výzva.

Šanci začít svou kariéru nebo nakopnout novou etapu a vstoupit do podvědomí nejen fanoušků MMA, ale ještě dál, tentokrát dostávají vůbec poprvé ženy! Osm vyvolených a tedy čtyři Češky a čtyři Slovenky, budou čelit tvrdým tréninkům, výzvám mimo jejich komfortní zóny a hlavně měsíc sdílet jednu vilu.

Pod svá trenérská křídla si je vezmou legendární bojovníci Karlos Vémola a Attila Végh, kteří k sobě ještě dostanou své asistenty. Finálový večer se uskuteční na turnaji OKTAGON 15 v pražské O2 aréně, kde oba čeká i velkolepý ZÁPAS STOLETÍ.

Český tým:

Sandra Mašková, Praha, 31 let

Michaela Dostálová, Praha, 34 let

Kamila Eliášová, Šternberk, 22 let

Eliška Pelechová, České Budějovice, 23 let

Slovenský tým:

Lucia Szabová,, Bratislava, 21 let

Kristína Sládeková, Senec, 22 let

Nikoleta Domoráková, Trnava, 25 let

Lucia Krajčovič, Bratislava, 32 let

První epizoda bude odvysílaná 16. 9. Tradičně na O2 TV sport a slovenské JOJ Plus.

Betty Šulcová, Oktagon

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!