Pozvánky
0

Projekt 8 weapons wars

Projekt 8 weapons wars je soutěž pro začínající profi bojovníky thajského boxu z České a Slovenské republiky. Naším záměrem je podpořit začínající thaiboxery při jejich profesionální kariéře. Pro tento nultý zkušební ročník chceme oslovit 8 bojovníků ve váze do 71 kg a 8 bojovníků ve váze do 81 kg. Soutěž bude probíhat formou tří galavečerů, […]

Projekt 8 weapons wars je soutěž pro začínající profi bojovníky thajského boxu z České a Slovenské republiky. Naším záměrem je podpořit začínající thaiboxery při jejich profesionální kariéře.

Pro tento nultý zkušební ročník chceme oslovit 8 bojovníků ve váze do 71 kg a 8 bojovníků ve váze do 81 kg. Soutěž bude probíhat formou tří galavečerů, kdy na prvních dvou proběhnou eliminační souboje. Do třetího galavečera tedy postoupí čtyři bojovníci z každé váhové kategorie, kteří se formou pyramidy utkají o celkového vítěze 8 weapons wars. Podstatou našeho projektu je tedy nabídnout začínajícím profi bojovníkům 1 – 3 zápasy v jedné sezóně, a vítězi každé váhové kategorie letenku do Thajska a zaplacený pobyt v tamním campu. První eliminační část proběhne 4. 10. 2019 na galavečeru Sad Gym Fight Night 2 ve Zlíně. Druhá eliminační část je plánovaná počátkem roku 2020 (únor/březen) na galavečeru v Holešově, a závěrečný turnaj proběhne ke konci školního roku taktéž ve Zlínském kraji. V případě příznivého počasí bude tento třetí galavečer formou open air akce. Děkujeme všem za přízeň a podporu, a pevně věříme, že náš projekt pomůže začínajícím profi bojovníkům postojové scény. Sledujte náš projekt na facebooku 8 weapons wars.

Marek Novosad SAD gym Zlín, Petr Osokin Rednecks gym Holešov

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!