Rozhovory
0

Lukáš Krpálek je mistr světa!

Lukáš Krpálek potvrdil svou neskutečnou formu, když se mu na mistrovství světa v judu podařilo vybojovat zlatou medaili. Lukáš přešel v kategorii nad 100 kilogramů po volném losu přes srbského Zarka Culuma, Shakarmamada Mirmamadova z Tádžikistánu, které porazil na ipon. Ve čtvrfinále potkal Holanďana Roye Meyera, kterého v prodloužení porazil na 3. napomínání. V semifinále […]

Lukáš Krpálek potvrdil svou neskutečnou formu, když se mu na mistrovství světa v judu podařilo vybojovat zlatou medaili.

Lukáš přešel v kategorii nad 100 kilogramů po volném losu přes srbského Zarka Culuma, Shakarmamada Mirmamadova z Tádžikistánu, které porazil na ipon.

Ve čtvrfinále potkal Holanďana Roye Meyera, kterého v prodloužení porazil na 3. napomínání.

V semifinále ho čekal korejský Minjong Kim, který Lukáše porazil v květnovém semifinále Hrand Prix a tak mu bylo co vracet. To se v prodloužení podařilo a Lukáš se mohl radovat z výhry a postupu do finále.

V něm se střetl s domácím Hisayoshi Harasawou a zápas šel opět do prodloužení, v něm se domácímu dostalo třetího napomínání a nejen Lukáš, ale celá fighterská komunita mohla začít slavit! Lukáš Krpálek vybojoval titul mistra světa! Obrovská gratulace!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!