Rozhovory
0

Makhmud Muradov: Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem v UFC

Mach Muradov si splnil sen a 28. září nastoupí v Kodani na turnaji nejprestižnější organizace světa UFC. Jeho první soupeř bude italský Alessio Di Chirico, který v Česku zápasil na Bitvě roku, kde Mach svým skvělým výkonem nastartoval svoji kariéru, jenž ho dovedla na fighterský Olymp. Jak dlouho probíhalo jednání s UFC? Pořád nemůžu uvěřit […]

Mach Muradov si splnil sen a 28. září nastoupí v Kodani na turnaji nejprestižnější organizace světa UFC. Jeho první soupeř bude italský Alessio Di Chirico, který v Česku zápasil na Bitvě roku, kde Mach svým skvělým výkonem nastartoval svoji kariéru, jenž ho dovedla na fighterský Olymp.

Jak dlouho probíhalo jednání s UFC?

Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem v UFC. Když jsem byl v Americe, tak jsme se o tom bavili a říkali mi, že mě chtějí do UFC, ale já jsem tomu nevěřil. Nemám rád, když se o tom jen mluví, mám rád, když je to podepsáno na papíře a to teď už je. Už jsem UFC fighter a jsem moc rád.

Zápas budeš mít brzy a to 28. září v Kodani. Kdo bude tvůj první soupeř a jaké máš o něm informace?

První zápas bude 28. září v Kodani. Soupeř je Ital Alessio Di Chirico. Naposledy tady u nás porazil Andrého Reinderse. Je to tvrďák a zkušený fighter. Je to bombarďák se šesti zápasy v UFC ve světovém žebříčku je na 30 místě, ale motivuje mě to.

V jaké váhové kategorii budeš v UFC nastupovat?

Jdu ve váhové kategorii do 84 kg. Podepsal jsem smlouvu na čtyři zápasy a až v březnu můžu vyměnit váhovou kategorii.

Kde se na zápas připravuješ?

Bohužel ale nemám tolik času na přípravu. Teď jsem přípravu začal, kluci jak z Čech, tak Slovenska mi budou pomáhat a každý den se mnou spárovat, přijedou za mnou kluci i z Polska. Budu se připravovat tady doma a jsem rád, že můžu reprezentovat svou zem první Uzbek a první fighter z centrální Asie v UFC. Myslím, že to je velký úspěch.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?

Nemůžu fakt uvěřit, co se děje. Lidi mi píšou, ať na něj zatlačím psychicky, ale já vím, proč tam jdu, proč to dělám. Já si jdu za výhrou, i když je to jen 12 dní před zápasem. Lidi co mě znají, tak ví, jak makám. Hlavní je, že jsem tam a ukážu dobrý fight, a jedu si pro dvanácté vítězství v řadě a prodloužit si tak svou šňůru. Lidé mi také píšou, jakou vlajku budu zvedat. Budou to dvě vlajky, uzbeckou a českou, protože díky této zemi mám to, co mám a jsem rád, že můžu reprezentovat naše země. Chtěl bych poděkovat všem svým fanouškům a všem sponzorům. Díky moc, vážím si toho.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!