Rozhovory
0

První vyzyvatel Petra Kareše je opět Vojtěch Garba

Po oznámení Petra Kareše, že se chystá opět zápasit, se jako první adept na souboj hlásí Vojtěch Garba. Vojta vyzval Petra už dříve, ale bez úspěšně a tak to zkouší znova. Ještě předtím má domluvené dva zápasy v MMA, které se odehrají v rozmezí 15 dnů. Hned po prohlášení Petra Kareše jsi kontaktoval XFN a […]

Po oznámení Petra Kareše, že se chystá opět zápasit, se jako první adept na souboj hlásí Vojtěch Garba. Vojta vyzval Petra už dříve, ale bez úspěšně a tak to zkouší znova. Ještě předtím má domluvené dva zápasy v MMA, které se odehrají v rozmezí 15 dnů.

Hned po prohlášení Petra Kareše jsi kontaktoval XFN a nabídl ses právě pro zápas s Petrem Karešem, co tě k tomu vedlo?

Pan Kareš říkal, že nemá soupeře na 30. 11. do Prahy. Už v minulosti jsem s ním chtěl zápasit, což dokazuje i článek na Czechfighters. Od té doby se důvody prakticky nezměnily.

Myslíš si, že Petr ten zápas vezme?

Nemyslím si to, protože mě nikdo nezná, tím pádem by na mě přišlo málo lidi a pan Kareš by nemohl mít za zápas dost peněz. Proto by opět nemohl splatit peníze za lístky divákům a peníze za zápasy zápasníkům. Každopádně pokud ano, budu jenom rád.

Nemáš problém zápasit v postoji s malými rukavicemi?

Nemám problém zápasit v postoji s malými rukavicemi. Dokonce ani na zemi s velkými 🙂

Svou odměnu chceš celou věnovat na charitu, proč ses k tomu rozhodl a komu bys ji rád věnoval?

Bojové sporty dělám pro radost, protože mě naplňuji. Neživí mě a živit mě ani nebudou. Petr Kareš chce zápasit proto, aby mohl splatit dluhy nebo teda alespoň jejich malou část. Já bych chtěl peníze z tohoto zápasu věnovat na charitu, protože jsou lidi, kteří je potřebují. Nebylo nad tím potřeba ani chvíli přemýšlet, protože takové zápasy nechci kvůli tomu, abych z nich vytřískal co nejvíce peněz nebo proto, abych chodil po ulici a lidi mě poznávali. Jak jsem řekl, bojové sporty mě neživí, a proto to nepotřebuji. Prostě proč ne? Výhru bych v případě, že by se zápas uskutečnil, v případě, že bych nějaké peníze opravdu dostal a zároveň v případě, že bych se za ně nemusel stydět, věnoval nadačnímu fondu Debra ČR, který se věnuje pomoci lidí s onemocněním motýlích křídel.

Nyní tě čekají v rychlém sledu dva zápasy v MMA. Zvládneš se plně soustředit na oba duely a nemáš strach ze zranění?

Určíte se nebojím. Soustředit se zvládám na oba zápasy úplně v pohodě. Zranit se může kdykoliv a kdokoliv. Já pevně věřím, že se ani mně a ani mým soupeřům nic nestane. Zároveň věřím, že se soupeři připravuji tvrdě, abychom divákům poskytli pořádnou pleskanici 🙂

Kdo budou soupeři a jaké máš o nich informace?

Mým prvním soupeřem bude René Matějov na akci FNW v Karlových Varech 11. 10. Soupeř je údajně velezkušený zápasník s více než 1000 zápasy. Navíc v amatérech má bilanci tuším 6-0, tak se na to těším. 26. 10. mě čeká na akci Cage Fighting v maďarském Györu Adam Horváth. Ten je v mma o dost zkušenější a taky se na to těším!

 Jak jsi spokojený s přípravou a zařadil jsi něco speciálního?
S přípravou jsem zatím velice spokojen. Zařadil jsem do ní totiž ještě odbornou stáž a psaní diplomky 🙂

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!